Wysoka porażka

Dodano: 14 marca 2015 18:31, Autor: Tomasz Krupa

W drugim wiosennym spotkaniu IV ligi mazowieckiej zespół trenera Pawła Kowalczyka doznał wysokiej porażki w Mińsku Mazowieckim.
Po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Mławianką Mława (przyp. red. 1-0), piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka do Mińska Mazowieckiego jechali w bardzo dobrych humorach.

Sobotnie spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, którzy po niespełna 30 minutach gry prowadzili po rzucie karnym 1-0. Jedenastkę pewnie wykorzystał Michał Bondara pokonując bezradnego Chorodyńskiego. Pomimo kilku prób żółto-zieloni nie potrafili w pierwszej połowie znaleźć drogi do bramki rywali.

Druga połowa spotkania to bardzo słaba gra w wykonaniu naszego zespołu. Mnożyły się straty, niedokładne podania czy kiksy w linii defensywnej. Efektem takiej gry żółto-zielonych były kolejne bramki dla gospodarzy.

I tak w 53 minucie po raz drugi w tym meczu z jedenastu metrów Chorodyńskiego pokonuje Bondara, a niespełna dwadzieścia minut później na 3-0 podwyższa Bartosz Kozakiewicz.

Podopieczni trenera Kowalczyka zaznaczyli swoją obecność dopiero na dziewięć minut przed końcem spotkania, dzięki bramce zdobytej przez Piotrka Zacheję.

Niestety w tym dniu stać nas było tylko na tyle. Na domiar złego w doliczonym czasie gry trzecią swoją bramkę, a czwartą dla Mazovi zdobył Michał Bondara.

Po XIX kolejkach IV ligi zespół Ostrovi zajmuję 12 pozycję w lidze.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-1 (1-0)
M. Bondara 28', 53' (rzut karny x2), 90'+1, B. Kozakiewicz 73' - P. Zacheja 81'
Ostrovia: Chorodyński - Rupacz, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski (85' Bednarczyk), Grądzki (46' Zapatka), Kobyliński (80' Korzeb), Nowacki, Ciach, Zacheja, Komosa