W PUP są środki na podjęcie działalności gospodarczej

Dodano: 22 maja 2015 14:45, Autor: PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej ogłasza zamknięty nabór wniosków na udzielanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej ogłasza zamknięty nabór wniosków na udzielanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej, trwający w terminie od 25.05.2015 r. do 05.06.2015 w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ostrowskim (I)" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I - osoby młode na runku pracy, Działanie 1.1 - Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe
Poddziałanie 1.1.1 - Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.
REKLAMA


Grupą docelową w projekcie są osoby młode w wieku 18 - 29 lat, będące tzw. młodzieżą NEET co oznacza osobę nie pracującą, nie kształcącą się i nie szkolącą się ze środków publicznych w okresie 4 tygodni poprzedzających rozpoczęcie udziału w projekcie.
W związku z koniecznością osiągnięcia przez PUP wskaźników określonych w kryteriach dostępu, do udziału w projekcie preferowane będą osoby niepełnosprawne i długotrwale bezrobotne.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowi Mazowieckiej zajmujący się środkami na podjęcie działalności gospodarczej (pokój nr 18) oraz koordynator projektu (pokój nr 19). Tel. 029 745 33 93, 029 745 21 51, druki do pobrania ze strony internetowej www.pupom.pl oraz w siedzibie PUP (pokój nr 18)


Przy przyznawaniu środków na podjęcie działalności gospodarczej obowiązują przepisy prawne dotyczące tej formy aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, wymogi wskazane w "Kryteriach dotyczących przyznawania przez Starostę Ostrowskiego z Funduszu Pracy środków na podjęcie działalności gospodarczej" oraz warunki określone przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie w dokumentacjach projektu.

Zobacz również

Oferty pracy aktualne na dzień 15.05.2015r.

15 maja 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Zastępca głównego księgowego, mechanik samochodowy, opiekun w domu pomocy społecznej - sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Oferty pracy aktualne na dzień 08.05.2015r.

8 maja 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Kucharz, kierownik hurtowni, wulkanizator, pielęgniarka, opiekun w domu pomocy społecznej- sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Oferty pracy aktualne na dzień 30.04.2015 r.

30 kwietnia 2015, PUP Ostrów Maz., red. Anna Augustyniak

Sprzedawca, wulkanizator, kosmetyczka - sprawdź, kogo potrzebują do pracy.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Restauracja Tandem

ul. Kościuszki 38 F (dojazd od ul. Widnichowskiej)
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]