Żółto-zieloni punktują (zdjęcia, wideo)

Dodano: 30 maja 2015 19:46, Autor: Tomasz Krupa

W dzisiejszym spotkaniu drużyna prowadzona przez trenera Pawła Kowalczyka pewnie wygrała 5-0 (2-0) z Koroną Szydłowo.
Dla naszych piłkarzy było to arcyważne spotkanie patrząc na układ tabeli IV ligi. By móc spokojnie myśleć o utrzymaniu w szeregach IV-ligowców nasi piłkarze muszą teraz zdobywać w każdym spotkaniu punkty (przyp. red. nadal nie wiadomo jest ile drużyn będzie spadać do ligi okręgowej).

Na pierwszego bramkę w sobotnim spotkaniu zgromadzeni kibice musieli poczekać, aż do 28 minuty. Wtedy to wynik spotkania otworzył niezawodny Arkadiusz Ciach. Na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy bramkę na 2-0 strzelił drugi snajper żółto-zielonych Rafał Komosa.

Goście z Szydłowa próbowali zagrozić ostrowskiej bramce, ale dobrze spisująca się defensywa Ostrowian nie pozwalała im na zbyt wiele.

W drugiej połowie Ostrowianie do dwóch bramek z pierwszej połowy dorzucili jeszcze trzy. I tak w 56 minucie swoją drugą bramkę w spotkaniu zdobywa Komosa.

Nie minęło kilka minut od gola Komosy, a już "Kaesiacy" mogli cieszyć się z czwartej bramki strzelonej przez Ciacha. Ten sam zawodnik dopełnił "dzieła zniszczenia" w 85 minucie kompletując tym samym klasycznego hattricka.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0 (2-0) dla KS Ostrovi. Dzięki tej wygranej zainkasowaliśmy niezwykle trzy cenne punkty do ligowego dorobku.

A już w środę, 3 czerwca czeka nas wyjazdowa potyczka przeciwko Skrze Drobin. Oby i tam nasi gracze zwyciężyli.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Szydłowo 5-0 (2-0)