Dwa mecze, trzy punkty (zdjęcia, wideo)

Dodano: 10 czerwca 2015 18:51, Autor: Tomasz Krupa

W dwóch ostatnich spotkaniach IV ligi zespół prowadzony przez Pawła Kowalczyka na swoim koncie zainkasował trzy punkty.
W środowym pojedynku żółto-zieloni rywalizowali z drużyną Skry Drobin. Po 90 minutach gry, z wyniku mogli być zadowoleni piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej, którzy po bramce Arkadiusza Ciacha w 30 minucie skromnie pokonali graczy z Drobina.

Skra Drobin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 (0-1)
Bramka:
A. Ciach 30'

W sobotnim spotkaniu w Ostrowi Mazowieckiej "Kaesiacy" podejmowali na własnym boisku drużynę MKS-u Przasnysz. Niestety po środowym zwycięstwie nasi gracze musieli przełknąć pigułkę goryczy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-0. Obie bramki dla MKS-u padły w drugiej połowie spotkania.

KS Ostrovia po 33 kolejkach IV ligi mazowieckiej zajmuję 12 pozycję w lidze. W ostatnim spotkaniu IV ligi KS Ostrovia zmierzy się na wyjeździe z Nadnarwianką Pułtusk.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Przasnysz 0-2 (0-0)