KS Ostrovia. Trampkarze po IV Kolejce. A jednak można wygrać!!!

Dodano: 12 września 2004 12:46, Autor: Waldemar Konarzewski

W końcu nasi młodzi piłkarze Ostrovii przełamali passę przegranych pojedynków z Agrykolą Warszawa. W niedziele po bardzo emocjonującym spotkaniu drużyna ostrowska wygrała 6:4. Był to bardzo ciekawy mecz. Wszystko zaczęło się od prowadzenia gości. Potem wyrównał nasz zespół, aby po niespełna minucie, prowadzenie objęli ponownie goście. Wymian ciosów trwała także w drugiej połowie. I znów był remis i po chwili prowadzenie Agrykoli. Ale, gdy w 59 minucie po błędzie bramkarza gości, nasi piłkarze ponownie doprowadzili do remisu, następne bramki zaczęły padać tylko ostrowiaków. Goście przez moment całkowicie się pogubili, co skrzętnie wykorzystał nasz zespół, zdobywając po bardzo ciekawych akacjach skrzydłami trzy bramki.

OSTROVIA Ostrów Maz. - AGRYKOLA Warszawa 6:4 (1:2)
Bramki: Sabastian Guziewski 3, Adrian Waracki, Damian Kacpura, Radosław Ziułkowski.
Ostrovia: M. Żelazowski, K. Kesler, G. Sarnowski, Ł. Michalczuk, A. Waracki, S. Guziewski, R. Ziułkowski, P. Gałązka, R. Brodzik, D. Kacpura, M. Kolasiński, A. Bandarzy, Ł. Listwan, A. Żach, M. Sawoni, D. Ogrodnik.