Dodano: 26 czerwca 2015 11:09,
Autor: Agnieszka Pleńska
Zobacz zdjęcia z zakończenia roku w Szkole Podstawowej nr 3.
REKLAMA
Uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka zakończyły już rok szkolny 2014/2015. Po wakacjach powrócą już do Zespołu Szkół nr 3.
Część dzieci od września rozpocznie naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.