Kolejne zajęcia dla miłośników aktywnego wypoczynku odbędą się dzisiaj.
Dodano: 16 lipca 2015 09:31, Autor: Agnieszka Pleńska
Mimo deszczowej pogody dzieci nie miały problemu z zaprezentowaniem swoich talentów.
Statki przyrodnicze, tworzenie preparatów mikroskopowych oraz podchody przyrodnicze - w Jedynce odbyły się wakacyjne zajęcia "Z przyrodą na Ty".
Uczniowie ostrowskich szkół podstawowych i gimnazjów mogą korzystać z zajęć zorganizowanych w ramach cyklicznej akcji "Wakacje w mieście".
ul. Ks. Jana Sobotki 4
07-300 Ostrów Mazowiecka
Ubezpieczamy domy, samochody, firmy!
ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka
UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.