Sparta minimalnie lepsza od Ostrovi

Dodano: 30 lipca 2015 17:13, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni po raz pierwszy w tym okresie przygotowawczym doznali porażki.
"Kaesiacy" po zwycięstwach nad Narwią Ostrołęka, KS CK Troszyn i remisie z Warmią Grajewo doznali minimalnej porażki przeciwko Sparcie Szepietowo 1-2 (0-2).

IV-ligowi zawodnicy Sparty Szepietowo już w pierwszych 45 minutach ukąsili dwukrotnie nasz zespół. Bramki dla gospodarzy padły w 30 i 40 minucie.

Ostrovia obudziła się dopiero w drugiej połowie zdobywając bramkę kontaktową w 65 minucie za sprawą Dominika Dzwonkowskiego. Pomimo porażki żółto-zieloni do ostatniej minuty sparingu dążyli do wyrównania. Niestety w tym dniu brakowało nam skuteczności i czasami szczęścia.

Przed Ostrowianami jeszcze dwa sparingi przed startem sezonu. W najbliższą sobotę rywalizować będziemy z Koroną Ostrołęka, a we wtorek z Podlasiem Sokołów Podlaski.

Sparta Szepietowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 (2-0)
30', 40' - D. Dzwonkowski 65'
Ostrovia: Łyziński - Zapatka, Korzeb, Małkiński, Skorupka, Dzwonkowski, Zaremba, Zacheja, D. Wilczewski, Choroszewski, Komosa oraz Śledziński, Kołakowski, Nidecki

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym składem żółto-zielonych.

Duma Kurpii w cieniu Ostrovi

W sobotnim spotkaniu żółto-zieloni rywalizowali z Narwią Ostrołęka.

Z Warmią na remis

26 lipca 2015, Tomasz Krupa

Żółto-zieloni zremisowali z III-ligowcem w kolejnym sparingu przed startem nowego sezonu.