Co się dzieje z żółto-zielonymi?!

Dodano: 24 sierpnia 2015 21:28, Autor: Tomasz Krupa

Pomimo gry w przewadze drużyna Pawła Kowalczyka przegrywa wysoko w Mławie.
Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej po raz kolejny nie zdobyli punktów w lidze. KS Ostrovia tym razem przegrała na wyjeździe 0-3 z Mławianką Mława. Gospodarze objęli prowadzenie już 17 minucie za sprawą Wróblewskiego. Od 30 minuty piłkarze z Mławy musieli grać w "10" po czerwonej kartce dla jednego z zawodników.

Pomimo gry w przewadze żółto-zieloni nie potrafili znaleźć skutecznej drogi do bramki gospodarzy. Natomiast piłkarze z Mławy zimną krwią wykorzystywali praktycznie każdą sytuację bramkową. W 55 minucie fatalny błąd popełnił golkiper Ostrovi - Andrzej Łyziński, czego efektem była druga bramka dla Mławianki. W ostatnich minutach spotkania kropkę nad i postawił Ogrodowyczk, który przypieczętował zwycięstwo gospodarzy.

Nasi piłkarze w tym dniu nie potrafili poważnie zagrozić bramce Mławianki. Mamy nadzieje, że słaba dyspozycja naszych piłkarzy i brak szczęścia na tym spotkaniu się zakończył i w najbliższym meczu przeciwko Naprzodu Skórzec pokażemy się z jak najlepszej strony.

Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 (1-0)
J. Wróblewski 17', Łukaszewski 55', Ogrodowczyk 87'
Ostrovia: Łyziński - Wątróbski, Korzeb, Małkiński, Skorupka, Lipski (75' Choroszewski), Strzeżysz, Zacheja, D. Wilczewski, Komosa, Dzwonkowski (85' Nidecki)

Pierwsze trzy punkty Ostrovi (zdjęcia, wideo)

16 sierpnia 2015, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu drużyna prowadzona przez trenera Pawła Kowalczyka wysoko pokonała Mazura Gostynin 3-0 (2-0).