KS Ostrovia. Krótka piłka w Pucharze Polski

Dodano: 2 października 2004 22:32, Autor: Tomasz Krupa

29 września KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka przystąpiła do IV rundy Pucharu Polski (grupa: Mazowiecki ZPN). Nasz zespół trafił na rezerwy Narwi Ostrołęka. Mecz odbył się na stadionie przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce. Mecz był bardzo zacięty i ostry, nasi piłkarze walczyli dzielnie, jednak nie zdołali wywieźć z Ostrołęki satysfakcjonującego wyniku.
Do przerwy wynik był 2:1 dla Narwi, po 15 minutowej przerwy nasi piłkarze ruszyli do kontrofensywy, lecz wszystkie nasze ataki dobrze rozbijali piłkarze z Ostrołęki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Narwi. Piłkarze z Ostrołęki przeszli do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Narew II Ostrołęka - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:2 (2:1)