KS Ostrovia. X Kolejka MLS. Cenny remis

Dodano: 14 października 2004 08:25, Autor: Waldemar Konarzewski

Po dobrym meczu, drużyna Ostrovii zremisowała z walczącym o awans MKS-em Ciechanów 1:1. Początek pierwszej polowy to gra głównie w środkowej części boiska. Z czasem, co raz groźniejsze ataki przeprowadzali goście. Po jednym z nich w 24 minucie objęli prowadzenie. Z lewej strony dokładne podanie otrzymał R. Traczyk i wygrał pojedynek z Pawłem Adamski. W końcówce pierwszej polowy śmielej zaatakował nasz zespół. Było kilka groźnych dośrodkowań, ale brakowało wykończenia akcji.
Już w pierwszej minucie po przerwie nasz zespół mógł wyrównać, ale piłka po strzale Michała Kasprzak uderzyła w słupek i wyszła w pole. Chwile później po akcji Pawła Krzaka, piłkę zmierzającą do pustej bramki, wybił jeden z obrońców gości. Dobra gra naszego zespołu została w końcu wynagrodzona golem. W 74 minucie M. Kasprzak precyzyjnym strzałem z rzutu wolego z okolic linii pola karnego, całkowicie zaskoczył golkipera MKS-u doprowadzając do wyrównania.
W ostatnich minutach sobotniego spotkania nasz zespół mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę. Niestety, nasi zawodnicy mając rzut wolny pośredni z ośmiu metrów, nie potrafili go zamienić na bramkę. Bardzo podobną sytuację, chociaż rzut wolny wykonywany był z trudniejszej pozycji, mieli także goście, ale i oni na nasze szczęście, go nie wykorzystali.

KS OSTROVIA OSTRÓW MAZ. – MKS CIECHANÓW 1:1 (0:1)