MKS Małkinia. X Kolejka LO. Liderzy zmęczeni

Dodano: 22 października 2004 06:24, Autor: Waldemar Konarzewski

W minioną niedzielę zespół MKs-u Małkinia w meczu wyjazdowym rozegranym w Nowym Mieście, zremisował z miejscową SONĄ 1:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Radosław Przesmyki. Niestety dwaj nasi piłkarze, Paweł Gromek i Wojtek Długołęcki doznali kontuzji, ale mamy nadzieję, że zobaczymy ich w meczu 24 października na rodzimym boisku w spotkaniu z Orzycem z Chorzele.
Niestety o wiele gorzej mogą wyrazić się o swoim spotkaniu juniorzy. Przegrana 5:0 nie napawa optymizmem. Pierwsza połowa zakończyła się trzema straconymi bramkami, następne padające gole w drugiej połowie pozbawiły złudzeń nasz zespół. Przeciwnicy, górowali przede wszystkim warunkami fizycznymi nad naszymi chłopcami. Mamy nadzieję, że adeptom małkińskiego foodbolu, zarówno warunki fizyczne jak i wyszkolenie techniczne nie staną na drodze do zwycięstwa w 11 kolejce spotkań.