Dyskoteka andrzejkowa w małej i dużej Jedynce (zdjęcia)

Dodano: 6 grudnia 2015 12:26, Autor: SU SP nr 1, red. A. Pleńska

26 listopada 2015 roku uczniowie SP1 bawili się na dwóch dyskotekach zorganizowanych przez Samorządy Uczniowskie w dużej i w małej szkole.
Dyskotekę dla klas IV-VI prowadzili profesjonalni DJ-owie. Na wszystkich ogromne wrażenie zrobiło oświetlenie dyskoteki i efekty specjalne. Uczniowie doskonale się bawili. Do tańca proszeni byli także nauczyciele.
REKLAMA


Oprócz zabawy tanecznej przy świetnej muzyce, SU oferował również salę wróżb, zorganizowaną przez przewodniczącą SU Olę Nurkiewicz. W sali wróżb, w niezwykle tajemniczym wystroju, można było odkryć karty przyszłości. Wróżbitki miały mnóstwo pracy, gdyż było wiele osób pragnących poznać swe przyszłe losy.

Uczniowie klas I-III bawili się w rytm najnowszych przebojów muzycznych. Wiele dzieci przebrało się w ciekawe, kolorowe stroje. Największą jednak atrakcją były wróżby. Każdy uczeń mógł dzięki nim dowiedzieć się kim zostanie i co go czeka w przyszłości. Kilkanaście wróżek i wróżbitów przez dwie godziny wytrwale przepowiadało przyszłość licznie zgromadzonym dzieciom.

Kto był ten wie, że zabawa się udała. Przy dobrej muzyce wszyscy doskonale się bawili. Szkoda, że tak krótko! A następna dyskoteka andrzejkowa dopiero za rok!


Zobacz również

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka w Jedynce (zdjęcia)

24 listopada 2015, SP nr 1, red. Agnieszka Pleńska

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się apel poświęcony tematyce praw dzieci pod hasłem "Prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka".

97 Rocznica Odzyskania Niepodległości w Jedynce (zdjęcia)

16 listopada 2015, SP nr 1, red. Agnieszka Pleńska

W Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej odbył się uroczysty apel z okazji 97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Mała Jedynka uczciła Święto 11 Listopada (zdjęcia)

12 listopada 2015, Hanna Duda, red. Anna Augustyniak

Uroczystość przygotowali uczniowie klasy Ic.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Usługi Koparkowe Artur Litewiak

ul. Różańska 173
07-300 Ostrów Mazowiecka

BLACK BURGER

ul. Mieczkowskiego 11
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zawsze będziemy się starać być Twoim "lepszym American Burger Barem" !

TERRAZYT - OKNA, DRZWI, BRAMY

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Drzwi, okna, rolety od 1996 roku!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]