OKK Sokół. Trzecia porażka z rzędu

Dodano: 28 października 2004 19:15, Autor: Waldemar Konarzewski

Nie wiedzie się naszym koszykarzom w tegorocznym sezonie. W sobotę bowiem doznali oni trzeciej porażki, chociaż rywal był w ich zasięgu.
Jak zwykle mecz od początku ułożył się bardzo dobrze dla naszej drużyny. Szybkie prowadzenie (8-0 w 5 minucie) w pierwszej kwarcie zapowiadało łatwe zwycięstwo Sokoła. Jednak z czasem do głosu zaczęli dochodzić młodzi zawodnicy Juranda, którzy na koniec drugiej kwarty wyszli na prowadzenie.
Wydawało się, że po dziesięciominutowej przerwie nasz zespół zerwie się do ataku i szybko odrobi straty. I tak to było, bowiem po kilku początkowych minutach trzeciej kwarty przewaga Juranda zaczęła topnieć. Słaba jednak gra w obronie naszego zespołu powodowała, że goście nie pozostawali naszym zawodnikom dłużni i zamiast przewaga gości maleć, nadal się utrzymała w granicach 5-6 punktów. W decydującej czwartej kwarcie nasz zespół odczuł brak wysokich zawodników (m.in. szybkie zejście P. Mazurka) co skrzętnie wykorzystali goście wygrywając walkę pod obiema tablicami, a to przełożyło się na końcowy wynik.

OKK SOKÓŁ Ostrów Maz. - JURAND Ciechanów 76:90 (17:15) (19:27) (23:21) (17:27)