Dodano: 25 stycznia 2016 10:17,
Autor: ZSP nr 1, red. Agnieszka Pleńska
W sobotę 23 stycznia uczniowie klasy Ia Dwójki z wychowawcą i rodzicami korzystając z uroków zimy wybrali się na kulig do miejscowości Grądy.
Na miejscu czekał już kierowca ze swoim ciągnikiem i dużymi saniami, do których były przyczepiane małe saneczki. Droga przejazdu prowadziła przez las i trwała około 60 min. Po drodze widoczne były pasieki rozstawione w lesie dla zwierząt i w dwóch miejscach przebiegające drogę sarny. Po dotarciu na miejsce zapłonęło małe ognisko, przygotowane przez wychowawczynię i rodziców.
REKLAMA
Nie zabrakło również zabaw na śniegu - bitwy na śnieżki i aniołków na śniegu. Po zjedzeniu pysznych kiełbasek, w dobrych humorach uczniowie wrócili do domów. - Kulig był super, mamy nadzieję, że w następnym roku też uda się go zorganizować - Edyta Ryguła - wychowawca klasy Ia.
W tym roku w Ostrowi zebrano rekordową kwotę dla Fundacji WOŚP.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.