Przegrana z liderem, AZS Politechnika W-wa -OKK Sokół 82:68

Dodano: 2 grudnia 2004 16:17, Autor: ASP

W rozgrywkach o II ligę koszykówki rozpoczęła się runda rewanżowa.
27 listopada zespół OKK SOKÓŁ rozgrywał pierwszy mecz -wyjazdowy- z jak do tej pory niepokonanym zespołem AZS Politechnika Warszawa. Zespół Politechniki mając lepsze warunki fizyczne i atut własnego parkietu od początku uzyskał przewagę punktową. Dodatkowo mając zdecydowanie lepszą skuteczność rzutową po II kwartach prowadził 43:26. Po przerwie Sokół wyraźnie wziął się do odrabiania strat. Dzięki ambitnej walce, dobrej obronie i dużo lepszej skuteczności rzutowej wyraźnie zmniejszał stratę punktową. W IV kwarcie gospodarze starali się grać długie akcje, nadal mieli przewagę punktową, a czas biegł na ich korzyść. Jeszcze na 40 sekund przed końcem nasz zespół przegrywał 74:67. Jednak przewaga uzyskana przez AZS w pierwszej połowie była zbyt duża do odrobienia. Ostatecznie nasz zespół przegrał z faworytem grupy B - 82:68

AZS POLITECHNIKA Warszawa - OKK SOKÓŁ Ostrów Maz.82:68 (22:11) (21:15) (19:21) (20:21)