Ostrovia przegrywa w Płocku

Dodano: 4 maja 2016 14:33, Autor: Tomasz Krupa

Rezerwy Wisły Płock pewnie pokonały żółto-zielonych.
W zeszłą sobotę piłkarze trenera Pawła Kowalczyka rywalizowali na wyjeździe z drugą drużyną Wisły Płock.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla naszej drużyny, już w 20 minucie czerwoną kartą został ukarany Paweł Korzeb.

Mimo straty środkowego obrońcy żółto-zieloni ambitnie walczyli i do przerwy żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki.

Niestety po zmianie stron sytuacja na boisku diametralnie się zmieniła. Najpierw samobójcze trafienie zanotował Wojciech Skorpuka, a kilka minut później Łyzińskiego pokonują Lukas Kubus i Jakub Bąk. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3-0 dla Nafciarzy.

Z nieoficjalnych źródeł jednak wiemy, że w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik. Jeżeli ta informacja się potwierdzi najprawdopodobniej KS Ostrovia zwycięży poprzez walkowera.

Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 (0-0)
Bramki: Skorupka 55' (bramka ssamobójcza), Kubus 62', Bąk 80'
Ostrovia: Łyziński - Latański (79' Zapatka), Korzeb, Małkiński, Skorupka, Lipski (75' K. Wątróbski), Strzeżysz (72' Wasil), R. Wilczewski, S. Wątróbski, Zacheja, Choroszewski.