Będziemy informować na bieżąco o tym, jak radzą sobie nasi zawodnicy na Mistrzostwach Europy.
Dodano: 19 maja 2016 09:10, Autor: OKKK, red. MK
Maria Jasko po raz kolejny znalazła się wśród zawodniczek powołanych do startu podczas Mistrzostw Europy.
Po raz kolejny przed ostrowską zawodniczka Marią Jasko otworzyła się okazja startu w najważniejszej imprezie karate na świecie.
Maria Jasko, Jan Bilwin, Dominika Wojewódzka oraz Julia Skwierczyńska wrócili z Mistrzostw Makroregionu Wschodniego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików z medalami.
ul. Broniewskiego 2/5 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka
Fotografia studyjna, plenerowa, chrzty, komunie, urodziny, portety, zdjęcia biznesowe, sesje świąteczne.
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.