Deblowy Turniej Tenisowy (zdjęcia)

Dodano: 26 maja 2016 08:52, Autor: MOSiR, red. Anna Augustyniak

W miniony weekend na ostrowskich kortach tenisiści ponownie zmierzyli się ze sobą w turnieju.
W dniach 21-22 maja na kortach MOSiR rozegrano kolejny turniej tenisa ziemnego - tym razem rywalizowano w deblu. W turnieju wzięło udział 8 par deblowych, które rozstawiono w dwóch grupach.
REKLAMA





Źródło wyników: MOSiR


Zobacz również

Walczyli o Puchar Dyrektora MOSiR (zdjęcia)

19 maja 2016, Anna Augustyniak

W miniony weekend na ostrowskich kortach odbył się pierwszy turniej tenisowy w tym sezonie.

W Ostrowi powstało Stowarzyszenie Tenisowe

18 maja 2016, MOSiR, red. Anna Augustyniak

Głównym celem Stowarzyszenia jest szkolenie młodych tenisistów.

Korty tenisowe znów otwarte!

5 maja 2016, MOSiR, red. Anna Augustyniak

Na ostrowskich kortach ponownie będzie można zobaczyć tenisistów.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Pokusa Street Food

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

TOROS Wykończenia Remonty

Uścianek Wielki 23
07-323 Zaręby Kościelne

Remonty dostosowane do Twoich potrzeb

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]