Dwie porażki...

Dodano: 7 czerwca 2016 21:17, Autor: Tomasz Krupa

W ostatnich dwóch meczach żółto-zieloni nie zdobyli żadnych punktów.
Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w ostatnich dwóch kolejkach ligowych IV ligi nie potrafili zdobyć żadnego punktu. Najpierw przegrali wysoko w Ostrowi Mazowieckiej przeciwko Mazovi Mińsk Mazowiecki 0-3, a w zeszłą sobotę ulegli na wyjeździe Wkrze Bieżuń 3-1.

Spotkanie w Bieżuniu zaczęło się fatalnie dla naszych piłkarzy, którzy już w 4 minucie przegrywali 1-0. Pół godziny później żółto-zieloni doprowadzają do remisu za sprawą Pawła Korzeba. Gdy wydawało się, że wróciliśmy z dalekiej podróży, gospodarze w drugich 45 minutach dokładają kolejne bramki.

Nasi zawodnicy pomimo ambitnej gry do końca spotkania nie zdołali doprowadzić do remisu i ostatecznie przegrywamy z miejscową Wkrą 3-1.
Miejmy nadzieje, że w najbliższą sobotę KS Ostrovia wróci na zwycięski tor i na stadionie MOSiR-u w Ostrowi Mazowieckiej pokona Bzurę Chodaków (Sochaczew).
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-3

Wkra Bieżuń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 (1-1)