Po zwiedzeniu lotniska wszyscy miło spędzili czas piekąc kiełbaski na ognisku. Był też czas na gry i zabawy. Przyjemnie było wspólnie spędzić czas z dala od miejskiego zgiełku i gwaru szkoły. Wakacje uważamy za rozpoczęte! - Hanna Gruszczyńska.
Dodano: 28 czerwca 2016 08:04, Autor: SP nr 1, red. MK
Samorząd Uczniowski postanowili pokazać społeczności uczniowskiej, że można świetnie się bawić bez komputerów, tabletów i telefonów.
Dla dzieci wystapiłła Muzyczna Agencja Artystyczna Limbos.
Uczniowie przedstawili czasy, których żył i działał Tadeusz Kościuszko.
07-300 Ostrów Mazowiecka
Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!
ul. Ks. Jana Sobotki 4
07-300 Ostrów Mazowiecka
Ubezpieczamy domy, samochody, firmy!
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.