Tęgie lanie

Dodano: 12 sierpnia 2016 14:44, Autor: Tomasz Krupa

W środowym spotkaniu drużyna Ostrovi uległa wysoko Mazovi Mińsk Mazowiecki.
Druga kolejka nowego sezonu IV ligi mazowieckiej (grupa północ) została rozegrana w zeszłą środę. Piłkarze trenera Pawła Kowalczyka podejmowali na własnym boisku drużynę z Mińska Mazowieckiego.

Na pierwszego gola w Ostrowi Mazowieckiej kibice musieli czekać, aż do 17 minuty spotkania. Niestety pierwszą bramkę w nowym sezonie na stadionie MOSiRu nie zdobyli nasi rodzimi gracze, ale rywale. Po indywidualnej akcji na listę strzelców wpisał się Mateusz Janusiewicz.

Do przerwy po mimo kilku okazji żadnej z drużyn nie udało się strzelić już bramek.

Po zmianie stron zdecydowanie lepiej spisywali się gracze Mazovi, którzy w 49 minucie podwyższyli wynik spotkania na 2-0. Tym razem Andrzeja Łyzińskiego pokonał Michał Bodnar. Kropkę nad i w tym spotkaniu postawił Daniel Smuga, który w 79 minucie po ładnym uderzeniu pokonał bezradnego Łyzińskiego.

Warto zaznaczyć, że w zespole żółto-zielonych wystąpiło kilku nowych zawodników, którzy w ostatnim czasie zostali zgłoszeni do rozgrywek.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-3 (0-1)
Janusiewicz 17', Bondara 49', Smuga 79'
Ostrovia: Łyziński - Małkiński, Korzeb, Khorolskyi (46' Lipski), Oleś, Zaremba, Decyk (71' Zapatka), D. Wilczewski (86' Nidecki), Dobosz, Zacheja, Dzwonkowski

W najbliższą środę zostanie rozegrana II Kolejka IV ligi mazowieckiej.