Remis i porażka

Dodano: 26 sierpnia 2016 19:53, Autor: Tomasz Krupa

W dwóch ostatnich spotkaniach IV ligi, żółto-zieloni zdobyli zaledwie jeden punkt.
W zeszłą sobotę na stadionie miejskim w Ostrowi Mazowieckiej, KS Ostrovia pod wodzą trenera Pawła Kowalczyka podejmowała drużynę Czarnych Węgrów.

Spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie, oba zespoły co prawda miały kilka ciekawych sytuacji bramkowych, ale ewidentnie brakowało skuteczności.

Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Czarni Węgrów 0-0 (0-0)

W piątej kolejce IV ligi mazowieckiej (grupa północ), Ostrowianie rywalizowali na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Niestety nasza drużyna uległa gospodarzom 2-1 (0-0). W pierwszej połowie dość licznie zgromadzeni kibice w podwarszawskiej miejscowości nie obejrzeli żadnych bramek.

Idealnie rozpoczęła się druga partia gry dla Ożarowianki, która już dwie minut po gwizdku sędziego objęła prowadzenie za sprawą Marina Zawadzkiego. Utracona bramka jednak nie podcięła skrzydeł żółto-zielonym, którzy niespełna siedem minut później doprowadzają do remisu. Autorem bramki dla KS Ostrovi został Dominik Dzwonkowski.

Niestety na siedem minut przed końcem spotkania Ożarowianka zadała naszym piłkarzom ostateczny cios strzelając bramkę na 2-1. Jak się później okazało bramka zdobyta przez Bartosza Kwiatkowskiego, dała gospodarzom trzy cenne punkty.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 (0-:0)
Zawadzki 47', Kwiatkowski 83' - Dzwonkowski 54'
Ostrovia: Łyziński - Oleś, Korzeb, Małkiński (78' Lipski), D. Wilczewski, Decyk, Zaremba, R. Wilczewski, Dobosz, Zacheja, Dzwonkowski oraz Romanik, Krzyżanowski, Zapatka, Kołakowski, Khorolskyj