
Dodano: 30 sierpnia 2016 07:24, Autor: MK

W piątek odbyła się XXIII Sesja Rady Miasta. Wśród spraw poruszonych przez radnych znalazły się węzeł na ulicy Lubiejewskiej i tereny po dawnej nasycalni.
W sobotę w wielu miastach w całej Polsce odbyła się akcja "Ratuj się, bo kto pomoże". Do manifestacji dołączyli również ostrowscy pracownicy służby zdrowia.
Na zakończenie wakacji MDK zorganizował Piknik Rodzinny.
ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka
Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!
ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka
MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.