5 medali dla OKKK w Broku (zdjęcia)

Dodano: 25 października 2016 08:23, Autor: OKKK, red. MK

W VIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin wystartowało 13 zawodników i zawodniczek ostrowskiego klubu.
Kolejny, ósmy turniej w Broku zgromadził 150 zawodników z 17 klubów karate kyokushin.

Z OKKK wystartowało 13 zawodników i zawodniczek i pięcioro z nich stanęło na podium. Ostrów Mazowiecką reprezentowali: Kuczyńska Anna, Pędzich Wiktoria, Mariański Mateusz, Szyszkowski Jakub, Frączyk Kacper, Baczewska Magda, Bilwin Jan, Dzierżanowski Kacper, Wojewódzka Dominika, Próchenko Mikołaj, Pasek Filip, Perzan Zofia, Pasek Zuzanna. Bardzo dobrze w brokowskim turnieju wypadli młodzicy.

Magda Baczewska i Jan Bilwin w swoich kategoriach zajęli pierwsze miejsca. Dominika Wojewódzka w tej samej kategorii wiekowej uplasowała się na trzecim miejscu. Kadetka Zofia Perzan zajęła drugie miejsce, a Zuzanna Pasek w kategorii dzieci wywalczyła trzecie miejsce.
Turniej zgromadził wielu dobrych zawodników i zawodniczek. W tych okolicznościach mniej doświadczonym zawodnikom z ostrowskiego klubu trudno było przebić się do strefy medalowej, jednak wykazali się wzorową postawą, walcząc ambitnie z najlepszymi zawodnikami z innych klubów. Dla nich najcenniejsze jest zdobyte w boju doświadczenie.

Opiekunem oraz sędzią podczas zawodów był sensei Tomasz Marcjaniak. Na macie sędziowała również sensei Maria Jasko.

BKKK na Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin (zdjęcia)

24 października 2016, BKKK, red. MK

Brokowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentował Rafał Szulęcki.

Turniej karate w Broku za nami (zdjęcia)

21 października 2016, BKKK, red. MK

W turnieju zorganizowanym przez Brokowski Klub Karate Kyokushinkai wzięło udział 150 zawodników z 17 klubów z Polski.