Koszykówka: V Miejska Gimnazjada

Dodano: 24 stycznia 2005 09:08, Autor: Waldemar Konarzewski


W sobotę w hali MOSiR odbył się drugi turniej koszykówki dziewcząt i chłopców w koszykówce. Rozegrano po dwa mecze w obu kategoriach. Ostatecznie zarówno wśród dziewcząt jak chłopców, zwycięstwo odniosły reprezentacje z Gimnazjum Nr 3.

DZIEWCZĘTA

Gimnazjum Nr 4 - Gimnazjum Nr 2 1-2 (-18, 20, -10)
G 4: I. Mazur, P. Dobkowska, M. Rembowska, J. Pujer, A. Kwasek, I. Szabłowska, M. Syrek, K. Geremek, A. Smykał.
G 2: E. Mildner, A. Pietkiewicz, M. Kalupa, R. Przybylska, K. Założyńska, A. Mroczkowska, Ż. Mierzejewska, I. Przybylska, K. Pekura, J. Szostak.

Gimnazjum Nr 3 - Gimnazjum Nr 1 2-0 (16, 23)
G 3: A. Samsel, A. Bockowska, A. Kubat, D. Skoczek, J. Drabio, M. Kempisty, M. Michalak, E. Kuczyńska, K. kowalewska, M. Uścińska, A. Dąbrowska, E. Kulesza.

Końcowa tabela turnieju
1. Gimnazjum Nr 3 3 6 6-0
2. Gimnazjum Nr 1 3 5 4-2
3. Gimnazjum Nr 2 3 4 2-5
4. Gimnazjum Nr 4 3 3 1-6


CHŁOPCY

Gimnazjum Nr 1 - Gimnazjum Nr 4 2-0
G 1: g. Sarnowski, M. Kuczyński, M. Borowy, M. Spinek, Z. Szczęsny, K. Król, A. Wagner, K. Modzelewski, T. Sepczyński, P. Markowski.
G 4: Ł. Listwan, M. Waszczuk, B. Szymański, P. Załęski, P. Szołkowski, F. Mikusek, B. Szyszkowski, Ł. Kostrzewa, A. Nałęcz, J. Blachowicz, Ł. Mućka.

Gimnazjum Nr 3 - Gimnazjum Nr 2 2-0 (16, 18)
G 3: K. Frądczyk, K. Piórkowski, R. Mysiołowski, A. Powojski, K. Łapiński, M. Wiśniowski, K. Lewicki, P. Staniec, J. Prusak.
G 2: P. Fidura, M. Pekura, P. Świedziński, K. Hubert, M. Sienicki, K. Ostrowski, D. Kacprzyk, T. Legacki, P. Rembowski.

Końcowa tabela turnieju
1. Gimnazjum Nr 3 3 6 6-1
2. Gimnazjum Nr 1 3 5 4-3
3. Gimnazjum Nr 2 3 4 2-5
4. Gimnazjum Nr 4 3 3 2-6

Komentarze

Dodano: 25 stycznia 2005 20:14, ~nova

kiedyś /czwórka/ była lepsza....a teraz..najgorsza w sporcie...

 

Dodano: 26 stycznia 2005 21:49, ~Elektryk

no tak jak zawsze # Najlepsza,absolwent rocznik 1985 był najlepszy !!!!

 

Dodano: 26 stycznia 2005 21:50, ~Elektryk

tam była 3,3333333333najlepsza

 

Dodano: 27 stycznia 2005 20:44, ~ziom

ciekawe od kiedy siatkówka jest koszykówką... /no coments/

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

Ubezpieczenia Kożuchowscy

ul. Ks. Jana Sobotki 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Ubezpieczamy domy, samochody, firmy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]