Dodano: 3 stycznia 2017 07:27, Autor: UG Brok, red. MK
W środę 21 grudnia, zgodnie z tradycją, odbyło się spotkanie wigilijne z osobami starszymi i samotnymi z terenu miasta i gminy Brok.
W dniu 22 grudnia br. odbyło się XVI posiedzenie Rady Gminy w Broku.
Spotkanie wigilijne, które odbyło się 20 grudnia w ZPPO w Broku, na dobre wprowadziło całą szkolną społeczność w czas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.
ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka
Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.
ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Usługi transportowe i roboty ziemne
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.