25. Finał WOŚP w Ostrowi (zdjęcia, wideo)

Dodano: 16 stycznia 2017 18:09, Autor: Anna Augustyniak

Podczas wczorajszego 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowi uzbierano 52 152,91 zł.
Wczoraj od godz. 8:00 do godz. 18:00 65 wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadziło kwestę na ulicach Ostrowi, Komorowa i Jasienicy. Wieczorem, po zakończeniu kwesty, w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika, w którym znajdował się ostrowski sztab WOŚP, zorganizowano Orkiestrowe granie. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, przygotowano różne atrakcje.
REKLAMA


Dzięki Katarzynie Bujakowskiej z Mondo di Colori najmłodsi mieli pomalowane buzie i mogli wziąć udział w różnych zabawach. Z kolei dorosłych mieszkańców miasta zaproszono na koncert Roberto Zucaro, zorganizowany przez Annę Śledziewską z Atelier Językowego. Podczas występu publiczność miała okazję nie tylko posłuchać znanych włoskich przebojów, ale także wspólnie potańczyć i pośpiewać.

Po koncercie odbyła się licytacja, którą poprowadziła Milena Waracka, szefowa ostrowskiego sztabu WOŚP. Podczas aukcji zakupić można było różne gadżety WOŚP, a także przedmioty przekazane przez różnych przedsiębiorców z powiatu ostrowskiego. Na zakończenie Finału, o godz. 20:00 tradycyjnie już puszczono Światełko do Nieba - w tym roku był to pokaz fajerwerków.

Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ostrowski sztab zebrał 52 152,91 zł. To o 15 tysięcy więcej niż w zeszłym roku, kiedy to zebrano 37 tys. zł. Jest to rekordowa kwota w historii ostrowskich Finałów WOŚP.

25. Finał WOŚP odbył się 15 stycznia. Finał w Ostrowi Mazowieckiej został zorganizowany przez Fundację "Dzień Dobry" przy współudziale Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej. Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Finału zostaną przeznaczone dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.Zobacz również

25 Finału WOŚP bezpieczny (zdjęcia)

16 stycznia 2017, KPP Ostrów Maz., red. MK

Ostrowscy policjanci nie otrzymali żadnego zgłoszenia na temat nieprawidłowości podczas zbiórki pieniędzy.

Pobity rekord! Ostrowski sztab WOŚP uzbierał ponad 51 tysięcy złotych!

15 stycznia 2017, Anna Augustyniak

W tym roku wolontariuszom z Ostrowi udało się zebrać rekordową sumę pieniędzy.

Szkolenie wolontariuszy 25 Finału WOŚP (zdjęcia)

14 stycznia 2017, KPP Ostrów Maz., red. MK

W ciągu dwóch dni ostrowscy funkcjonariusze spotkali się z wolontariuszami, którzy 15 stycznia będą kwestować w powiecie ostrowskim w ramach 25 Finału WOŚP.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]