Schudli już prawie 40 kg w programie "Chudnij zdrowo"

Dodano: 26 marca 2017 10:17, Autor: Anna Augustyniak

Od półtora miesiąca uczestnicy programu "Chudnij zdrowo" walczą o zdrowie i szczuplejszą sylwetkę.
Wysiłek uczestników przynosi coraz większe rezultaty w postaci straconych kilogramów. Rafał schudł 10,8 kg (waga początkowa: 141,2 kg), Monika B. - 10,6 kg (waga początkowa: 153,8 kg), Mirosław - 6,4 kg (waga początkowa: 121,9 kg), Monika S. - 6,1 kg (waga początkowa: 103,4 kg), Anna - 4 kg (waga początkowa: 100,8 kg), a Bartłomiej - 1,3 kg (waga początkowa: 105,4 kg). Razem cała szóstka straciła 39,2 kg.
REKLAMA


- Cały czas widać postępy u poszczególnych osób. Widać zarówno ubytek masy ciała, jak i zmniejszające się obwody ciała. Widać, że każdy bardzo poważnie podchodzi do stosowania jadłospisów i do zmiany nawyków - skomentował osiągnięcia uczestników programu dietetyk Adam Kuczyński.

Piąta edycja programu "Chudnij zdrowo" ruszyła 8 lutego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. W ramach programu sześcioro mieszkańców Ostrowi odchudza się pod okiem instruktorki fitness i nauczycielki jogi Barbary Siwek, dietetyka Adama Kuczyńskiego i specjalistów z Fundacji Dzień Dobry. Uczestnicy programu nie tylko przestrzegają specjalnej diety i korzystają z zajęć fitness w MOSiR, prowadzonych przez Barbarę Siwek, ale również biegają dodatkowo z trenerem Grzegorzem Szydło.

Program trwa 3 miesiące. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Organizatorami są MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej przy współpracy z Centrum Dietetycznym Adam Kuczyński oraz Fundacją Dzień Dobry.

Zobacz również

Seminarium Gorilli z Mattem Horwichem (zdjęcia)

20 marca 2017, Anna Augustyniak

Matt Horwich to zdecydowanie jedna z barwniejszych postaci w świecie MMA.

VII Festiwal "Miasto dla Kobiet" (zdjęcia, wideo)

19 marca 2017, Anna Augustyniak

Po raz kolejny MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej zorganizował festiwal dedykowany kobietom.

Chudnij zdrowo - blisko 28 kg mniej (zdjęcia)

3 marca 2017, Anna Augustyniak

Uczestnicy programu "Chudnij zdrowo" już prawie miesiąc walczą o zdrowsze i chudsze życie.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]