Refundacja kosztów dla pracowdawców i przedsiębiorców

Dodano: 26 maja 2017 09:27, Autor: PUP Ostrów Maz., red. MK

Sprawdź, jakie środki możesz uzyskać w ostrowskim PUP-ie.
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej informuje o możliwości składania wniosków na refundację pracodawcom i przedsiębiorcom kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenie społeczne za skierowanych bezrobotnych w wieku do 30 roku życia.
REKLAMA


Pracodawca lub przedsiębiorąca, który zatrudni i utrzyma stanowisko pracy przez okres 24 miesięcy może otrzymać przez okres 12 miesięcy refundację części poniesionych przez pracodawcę lub przedsiębiorcę kosztów na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne za skierowanych bezrobotnych w wieku do 30 roku życia do wysokości kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę za każdego zatrudnionego bezrobotnego w miesiącu i składek na ubezpieczenia społeczne od refundowanego wynagrodzenia, to jest: 1980,00 zł oraz składki na ubezpieczenia społeczne od tej kwoty.

UWAGA:
Umowy zawierane w 2017 roku w sprawie organizacji przedmiotowej formy aktywizacji zawierać będą warunek o dokonaniu refundacji w 2018 roku, przy czym refundacja nie będzie dokonana później jak do 31.12.2018r.

W związku z uzyskaniem przez Powiatowy Urząd Pracy efektywności zatrudnieniowej, obowiązkiem pracodawcy lub przedsiębiorcy będzie zatrudnienie osoby bezrobotnej na kolejne 30 dni po zakończeniu 24-miesięcznego okresu pracy wynikającego z umowy.

Szczegółowych informacji w sprawie udziela pracownik PUP w Ostrowi Mazowieckiej - pokój 21, tel. 508  027  444, (029) 745 33 93. Druki wniosków dostępne na stronie internetowej www PUP:http://ostrowmazowiecka.praca.gov.pl/


Zobacz również

Oferty pracy aktualne na dzień 19.05.2017r.

19 maja 2017, PUP Ostrów Maz., red. MK

Laborant, asystent muzealny, kosmetyczka - zobacz, kogo poszukują do pracy w ostrowskim PUP-ie.

Oferty pracy aktualne na dzień 12.05.2017r.

12 maja 2017, PUP Ostrów Maz., red. MK

Przedstawiciel handlowy, kierownik firmy sprzątającej, kosmetyczka - zobacz, kogo poszukują do pracy w ostrowskim PUP-ie.

Oferty pracy aktualne na dzień 05.05.2017r.

5 maja 2017, PUP Ostrów Maz., red. MK

Laborant, sprzedawca, asystent muzealny - zobacz, kogo poszukują do pracy w ostrowskim PUP-ie.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]