Wzięli udział w warsztatach muzycznych (zdjęcia)

Dodano: 2 października 2017 13:54, Autor: Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Przystań", red. A. Augustyniak

Członkowie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Przystań" uczestniczyli w warsztatach muzycznych.
REKLAMA


12 września członkowie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Przystań" wzięli udział w warsztatach muzycznych w ramach realizacji zadania publicznego pn. "Inspiracje muzyczne". Uczestnicy zajęć mieli okazję poznać różne instrumenty i samemu spróbować na nich zagrać.

Warsztaty zostały sfinansowane z dotacji w wysokości 5 850,00 zł, którą Stowarzyszenie otrzymało od Powiatu Ostrowskiego.


Zobacz również

ŚDS oraz Stowarzyszenie "Przystań" na pielgrzymce (zdjęcia)

30 września 2017, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Przystań", red. Anna Augustyniak

Celem pielgrzymki był Gietrzwałd.

Spokojna sesja Rady Powiatu (zdjęcia)

30 września 2017, Anna Augustyniak

W tym tygodniu odbyła się pierwsza powakacyjna sesja Rady Powiatu.

Pojechali na wycieczkę szlakiem marszałka Piłsudskiego (zdjęcia)

30 września 2017, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Przystań", red. Anna Augustyniak

We wrześniu członkowie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Przystań" pojechali na kolejną wycieczkę.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]