Czytelnicy pytają: czy ulica Północna znalazła się w budżecie na przyszły rok? (zdjęcia)

Dodano: 14 października 2017 10:07, Autor: Anna Augustyniak

Mieszkaniec Ostrowi chciałby się dowiedzieć, czy w budżecie na rok 2018 znajdą się środki na budowę ulicy Północnej.
W lipcu tego roku w cyklu "Czytelnicy pytają" zamieściliśmy pytanie od jednego z czytelników w sprawie dokończenia budowy ulicy Północnej. Link do artykułu znajdziecie tutaj:http://www.ostrowmaz.com/aktualnosci/20313. Nasz czytelnik napisał do nas ponownie, aby dowiedzieć się, czy wiadomo już coś w tej sprawie.

"Może już coś wiadomo czy Rada Miasta ma w planach przyjąć w uchwale budżetowej zadania na opracowanie dokumentacji i budowę? Mimo braku sieci wodociągowej na ul. Sadowej ktoś pomyślał i zrealizował plan na położenie na tej ulicy kostki brukowej. Jest wiele ulic w naszym mieście mniej uczęszczanych ( z pewnością z brakiem np. Sieci wodociągowej) wyłożonych kostką, dlaczego nie można zająć się Północną?" - napisał w mailu do redakcji mieszkaniec miasta.
REKLAMA


Na pytanie odpowiedział Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka: - Zadania inwestycyjne realizowane w danym roku kalendarzowym wykonywane są zgodnie z uchwalonym przez Radę Miasta budżetem. Pod koniec roku sporządzane jest prowizorium budżetowe na rok następny. Ulica Północna zostanie przedstawiona Radzie Miasta do rozpatrzenia w planie inwestycyjnym na rok 2018. Dementując informacje podaną przez czytelnika informuję, że budowa ulic na terenie naszego miasta prowadzona jest na uzbrojonych odcinkach ulic. Na ulicy Sadowej znajduje się sieć wodociągowa, gazowa, telekomunikacyjna i kanalizacja sanitarna.

Jeśli chcielibyście otrzymać odpowiedź na nurtujące was pytania, piszcie do nas na [email protected], a my postaramy się uzyskać na nie odpowiedź.Zdj. Czytelnik

Zobacz również

Czytelnicy pytają: nowy radiowóz tylko dla komendanta?

12 października 2017, Redakcja

Jednego z mieszkańców Ostrowi zaniepokoił stan techniczny radiowozów, a także sposób ich wykorzystania.

Czytelnicy pytają: niedziałające latarnie koło Jedynki

25 września 2017, Redakcja

Mieszkanka Ostrowi zwróciła uwagę na latarnie, które nie świecą koło Szkoły Podstawowej nr 1.

Czytelnicy pytają: "stopka" przy Szkole Podstawowej nr 4

22 września 2017, Anna Augustyniak

Mieszkanka Ostrowi chciała się dowiedzieć, czy w tym roku bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych przy ZSP nr 2 będzie pilnował pracownik "STOP".

Komentarze

Dodano: 15 października 2017 21:20, (amon)

Bardzo ważna ulica dla wielu osób objeżdżających centrum miasta. Powinna być wpisana do realizacji.

 

Dodano: 16 października 2017 16:41, (schell)

jakie centrum?

 

Dodano: 6 listopada 2017 15:32, (bogdan38)

Bez przesady! Patrząc obiektywnie wiele jest w Ostrowi ulic na osiedlach gdzie ludzie chodzą po błocie a ul.Północna ma nawierzchnie utwardzona trylinką. Wystarczy przełożyć nawierzchnie w kilku miejscach aby nie zbierały się tam kałuże wody i jeszcze kilka lat można wytrzymać. Są przecież drogi gdzie zamiast nawierzchni jeździ się po zwykłej ziemi zamieniającej się wiosna i jesienią w morze błota..

 

Dodano: 6 listopada 2017 15:35, (bogdan38)

Amon ulica Północna jako jedna z niewielu już na terenie miasta ma nawierzchnię wykonaną z tzw. trylinki i przez to powinna być wpisana przez konserwatora wojewódzkiego na listę zabytków... :))

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Studio makijażu i fotografii

ul. Broniewskiego 2/5 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Fotografia studyjna, plenerowa, chrzty, komunie, urodziny, portety, zdjęcia biznesowe, sesje świąteczne.

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]