KS Ostrovia. Zła passa nadal trwa

Dodano: 16 kwietnia 2005 10:22, Autor: Tomasz Krupa

Trwa nadal zła passa naszego zespołu, to już trzeci mecz bez zwycięstwa w rundzie wiosennej i trzeci bez strzelonego gola. Już na początku meczu mogło być już 1:0 dla piłkarzy z Gostynina, ale przed utratą bramki uchronił nas Rafał Rakowiecki, który przez ostatnie tygodnie jest w wyśmienitej formie. W 17 minucie meczu sędzia po faulu naszego zawodnika podyktował rzut karny dla zespołu z Gostynina. Lecz spisujący się bardzo dobrze w tym spotkaniu nasz bramkarz wybronił strzał piłkarza gości. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie piłkarze KS Ostrovi zaatakowali bardziej śmielej i tempo spotkanie znacznie wzrosło w porównaniu z pierwszą połową. Nasi piłkarze mieli kilka sytuacji bramkowych, lecz w tym dniu ich skuteczność była po prostu fatalna. Najlepszą sytuację na zdobycie gola miał Piotr Kesler, który po ślicznej kontrze naszego zespołu strzelił prosto w bramkarza gości. W ostatnich minutach meczu goście z Gostynina przycisnęli nasz zespół, wyniku jednej z kontr udało im się strzelić gola. Jednak ta bramka nie powinna być uznana, ponieważ zawodnik gości był na ewidentnym spalonym, ale sędzia nie zareagował. W 88 minucie po błędzie Łukasza Nienałtowskiego zawodnik Mazura wyszedł na wolną pozycję, po czym oddał strzał, który okazał się strzałem celnym, ale wcześniej piłka odbiła się od naszego obrońcy Marcina Prusaka, była to bramka samobójcza.

KS Ostrovia Ostrów Maz. - Mazur Gostynin 0:2 (0:0)
Ostrovia: Rafał Rakowiecki - Marcin Prusak , Kamil Kempisty , Grzegorz Surgiewicz - Paweł Śledziński , Łukasz Nienałtowski , Patryk Tyl , Sebastian Szyszkowski , Marek Żyznowski - Paweł Krajewski , Piotr Niwiński oraz Robert Wilczewski , Piotr Kesler
Zawodnik meczu: Rafał Rakowiecki