Sokół zacięcie walczył ze Stalą Stalowa Wola (zdjęcia)

Dodano: 29 października 2017 12:03, Autor: Redakcja

W sobotę podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela rozegrali kolejne spotkanie przed własną publicznością.
28 października w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego Sokół podjął drużynę ZSK Stal Stalowa Wola. Spotkanie odbyło się w ramach rozgrywek 7. kolejki grupy B II ligi koszykówki męskiej.

Mecz wygrała drużyna gości wynikiem 79:67. I chociaż Sokół przegrał dwunastoma punktami, to aż do ostatniej kwarty meczu nie wiadomo było, która drużyna wyjdzie z sali jako zwycięzca. W ciągu całego spotkania prowadzenie zmieniło się aż 33 razy. O zwycięstwie gości zadecydowała ostatnia kwarta, kiedy to ZKS Stal Stalowa Wola wykazała się większą skutecznością.

Kolejne spotkanie Sokół rozegra na wyjeździe 4 listopada. Jego rywalem będzie Syntex Księżak Łowicz. W Ostrowi Sokół zagra 11 listopada w ramach 9. kolejki. Zmierzy się wówczas z AZS UMCS Lublin.

SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka - ZKS STAL Stalowa Wola 67:79
(11:12) (24:25) (19:22) (13:20)

Sokół - punkty: Barszcz 18, Przygucki 16, Grudziński 11, Jaworski 10, Słoniewski 8, Skarpetowski 3, Ryfa 1, Jurkiewicz, Moch, Zadroga.

Ostrowscy koszykarze w stolicy przełamali złą passę.

Sokół z kolejną przegraną na koncie (zdjęcia, wideo)

20 października 2017, Redakcja

Mecz z Dzikami Warszawa nie zakończył się dobrze dla ostrowskiej drużyny koszykówki.

Żubry pokonały Sokoła (zdjęcia, wideo)

3 października 2017, Anna Augustyniak

Pierwszy mecz przed własną publicznością dla ostrowskiej drużyny koszykówki zakończył się porażką.