Wyklej ścianę w centrum miasta

Dodano: 4 listopada 2017 08:08, Autor: Muzeum Dom Rodziny Pileckich

Muzeum Dom Rodziny Pileckich zaprasza na pierwsze w naszym mieście warsztaty mozaikowe.
Co na nich będziemy robić? Przede wszystkim dobrze się bawić! Pod okiem znanej artystki z Katowic Mony Tusz wykleimy kafelki kolorowymi szkiełkami. Każdy będzie mógł stworzyć własną kompozycję. Brzmi nieźle? A to dopiero początek! Podczas ostatniego listopadowego weekendu Mona namaluje mural w Ostrowi. Wszystkie prace, które zostaną wykonane podczas warsztatów, będą uzupełnieniem tego dzieła.
REKLAMA


TERMINY:
soboty - 4 i 18 listopada - godz. 14:00 - 20:00
niedziele - 5 i 19 listopada - godz. 12:00 - 18:00
25 i 26 listopada - FINAŁ - wykonanie muralu z wykorzystaniem wlepek zrobionych przez uczestników warsztatów.

Warsztaty trwają przez 6 godzin. Chcesz przyjść na dwie godziny? Nie ma sprawy! Pracujesz tyle, ile chcesz.

Miejsce:
MOSiR
ul. Trębickiego 10
II piętro, sala 2-4 

W warsztatach mogą wziąć osoby powyżej 10. roku życia.
Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 792 192 199 / 577 516 216

Mona Tusz to przede wszystkim malarka uliczna, która od 2oo7 roku realizuje swoje projekty, najczęściej na terenie Śląska. Współorganizowała i aktywnie uczestniczyła w licznych projektach i akcjach kulturalnych i społecznych, brała udział w wielu street-artowych festiwalach, prowadziła warsztaty głównie z młodzieżą. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Współzałożycielka Fundacji Modro.

Poza malarstwem działa na płaszczyźnie fotoreportażu, grafiki, rzeźby, scenografii. Miłośniczka postindustrialnych przestrzeni, zieleni miejskiej i roweru. Organizatorka ezoterycznych podróży do świata ducha i emocji, obfitującego w faktury i struktury, siły sprawcze, stwory i stany nieważkości.


Źródło plakatu: Muzeum Dom Rodziny Pileckich

Zobacz również

Dzieje się w Ostrowi Mazowieckiej - listopad 2017

3 listopada 2017, UM Ostrów Maz., red. MK

Sprawdź, co będzie się działo w mieście w tym miesiącu.

Koncert za grosze w Kotłowni

2 listopada 2017, Teatr Scena Kotłownia, red. MK

Do wygrania są wejściówki na koncert kwartetu smyczkowego The Time Quartet.

Sprawdź, co MDK zaplanował na listopad

31 października 2017, MDK, red. MK

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na zawody taneczne, andrzejki dla dzieci oraz spektakl.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 74
07-300 Ostrów Mazowiecka

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]