Tur mocniejszy od Sokoła

Dodano: 25 listopada 2017 16:08, Autor: Anna Augustyniak

Z ostatniego meczu Sokół wyszedł z kolejną przegraną na koncie.
18 listopada ostrowski Sokół rozegrał mecz wyjazdowy z drużyną KKS Tur Basket Bielsk Podlaski. Podopieczni trenera Helcbergiela nie dali rady drużynie gospodarzy i przegrali spotkanie 70:103.

Tur Basket od początku meczu grał skuteczniej od Sokoła. Koszykarzom z Ostrowi nie udało się wygrać żadnej kwarty. W pierwszej kwarcie przegrali 21:24, w drugiej - 12:24. Po przerwie Sokół dalej przegrywał: w trzeciej kwarcie 18:22, a w czwartej 19:33. W ostatecznym rozrachunku Sokół przegrał spotkanie, a Tur Basket zdobył komplet punktów.

Kolejne spotkanie Sokół rozegra już 26 listopada przed ostrowską publicznością. Jego rywalem będzie TBV Start II Lublin.

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Sokół Ostrów Mazowiecka 103:70(24:21, 24:12, 22:18, 33:19)

Sokół: Barszcz 27 pkt, Jaworski 14 pkt, Słoniewski 10 pkt, Przygucki 7 pkt, Grudziński 6 pkt, Moch 3 pkt, Ryfa 2 pkt, Jurkiewicz 1 pkt, Skarpetowski, Zadroga.

Tabela: PZKosz

Mona Tusz rozpoczęła prace nad muralem (zdjęcia)