Sokół przegrał w Kielcach

Dodano: 16 grudnia 2017 15:21, Autor: Redakcja

Podopieczni trenera Helcbergiela mają za sobą 13. kolejkę w ramach II ligi koszykówki mężczyzn.
9 grudnia ostrowska drużyna koszykówki zmierzyła się na wyjeździe z zespołem AZS UJK Kielce. Sokół dobrze rozegrał spotkanie, jednak zabrakło mu skuteczności i ostatecznie wygrała drużyna gospodarzy.

Pierwszą kwartę Sokół przegrał 22:14, jednak w drugiej nadrobił 5 punktów i wygrał 13:18. Kolejne kwarty nie były już jednak tak pomyślne dla koszykarzy z Ostrowi. Trzecią odsłonę spotkania Sokół przegrał 27:21, a czwartą - 24:15. Spotkanie wygrała drużyna z Kielc wynikiem 86:68.

AZS UJK Kielce - Sokół Ostrów Mazowiecka 86:68
(22:14, 13:18, 27:21, 24:15)

Sokół - punkty: Barszcz 19, Grudziński 13, Przygucki 10, Ryfa 10, Jaworski 8, Słoniewski 3, Jurkiewicz 3, Moch 2, Zadroga 0.

Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka zaprasza do udziału w XIV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta.

II Mikołajkowy Turniej UKS CUP 2017 (zdjęcia)