Spotkanie świąteczno - noworoczne Powiatu Ostrowskiego (zdjęcia)

Dodano: 20 grudnia 2017 08:25, Autor: Starostwo Powiatowe/Agnieszka Nowacka, red. MK

Spotkanie tradycyjnie odbył się w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej.
Na zaproszenie Starosty Ostrowskiego Zbigniewa Kamińskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Dariusza Stanisława Rafalika na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście: Ks. Prał. dr Jan Okuła Dziekan Dekanatu Ostrowskiego WNMP w Ostrowi Mazowieckiej, Ks. Prał. Mirosław Mierzejewski Dziekan Dekanatu Ostrowskiego Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej, Ks. Kan. Marek Gruda Proboszcz Parafii pw. Opatrzności Bożej w Ostrowi Mazowieckiej, Ks. Prałat płk. Sławomir Niewęgłowski Proboszcz Parafii pw. św. Jozafata BM w Komorowie, Ks. Kan. Piotr Kapelański Proboszcz Parafii św. Rocha w Jasienicy, przedstawiciele Marszałka Województwa Mazowieckiego, Radni Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej, wójtowie i burmistrzowie z terenu powiatu ostrowskiego wraz z przewodniczącymi rad, prezesi i dyrektorzy instytucji z powiatu ostrowskiego, kierownicy powiatowych inspekcji, służb i straży, kierownicy powiatowych jednostek organizacyjnych, kierownictwo Starostwa Powiatowego, sponsorzy tegorocznych X Dożynek Powiatowych oraz przedstawiciele lokalnych mediów.
REKLAMA


Spotkanie rozpoczął przewodniczący Dariusz Stanisław Rafalik, zaś chwilę później wystąpiła młodzież z Liceum im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, która pod kierownictwem Doroty Olender oraz Ks. Andrzeja Łady zaprezentowała barwny słowno-muzyczny montaż o tematyce bożonarodzeniowej, wprowadzając zebranych w świąteczny nastrój.

Następnie głos zabrał Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński, który przywitał zaproszonych gości oraz podsumował najważniejsze przedsięwzięcia zrealizowane przez Powiat Ostrowski w mijającym roku. Starosta podziękował wójtom, burmistrzom, dyrektorom szkół i placówek oświatowych i instytucjom za owocną współpracę. Wszystkim zebranym życzył zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Do zebranych Słowo Boże skierował ksiądz prałat Mirosław Mierzejewski. Po wspólnej modlitwie i kolędowaniu wszyscy obecni złożyli sobie wzajemnie życzenia, przełamując się opłatkiem. Następnie goście zasiedli do stołów, aby skosztować wigilijnych potraw.

Stało się już tradycją, że na zakończenie goście otrzymują świąteczne upominki przygotowane przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zuzeli ze świątecznymi wraz z najlepszymi życzeniami świąteczno - noworocznymi od dyrekcji i nauczycieli ośrodka.


Zobacz również

Gminny Wieczór Wigilijny w Małkini Górnej (zdjęcia, wideo)

20 grudnia 2017, UG Małkinia Górna, red. MK

W niedzielę 17 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina na hali gimnastycznej odbył się Gminny Wieczór Wigilijny.

Życzenia Bożonarodzeniowe od władz Powiatu Ostrowskiego

19 grudnia 2017, Starostwo Powiatowe

Komisariat Policji w Małkini poszukuje świadków wypadku

18 grudnia 2017, KPP Ostrów Maz., red. MK

Do zdarzenia drogowego doszło w Błędnicy.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]