Program wizyt duszpasterskich 2017/2018

Dodano: 26 grudnia 2017 08:57, Autor: MK

Nadszedł czas odwiedzin księży w naszych domach, czyli tzw. kolęda. Sprawdź, kiedy w twojej okolicy odbędzie się wizyta duszpasterska.
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP


Środa 27 grudnia 
- godz. 9.00 - Podborze (3 ks.)

Czwartek, 28 grudnia:
- godz. 9.00 - Prosienica (2 ks.)
- godz. 9:00 - Budy Grudzie (1 ks.)
- godz.15.00 - ul. Wschodnia i Wiaduktowa (1 ks.)

Piątek 29 grudnia
- godz. 15.00 - bloki w Starym Lubiejewie (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Prusa i blok nr 3 na ul. Prusa (1 ks.)

Sobota 30 grudnia:
- godz. 9.00 - Nowe Lubiejewo (1 ks.)
- godz. 9:00 - Guty Bujno (1 ks.)
- godz. 9.00 - Pałapus (2 ks.)

Wtorek 2 stycznia
- godz.15.00 - ul. Wiosenna, Sadowa, Wiatraczna i Młyńska (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Północna i Zachodnia (1 ks.)
- godz.15.00 - ul. Grota Roweckiego i blok nr 7 (1 ks.)

Środa 3 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Piękna, Zapolskiej, Emilii Plater, Kmicica, Kraszewskiego i Żeromskiego (2 ks.)
- godz.15.00 - ul. Sienkiewicza, Wójtowska, Reymonta (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Zakrzewskiego, Bohaterów Pecynki i Bowidu (1 ks.)

Czwartek 4 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Tysiąclecia i Konopnickiej (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Mieczkowskiego, Waryńskiego, Piłata (należąca do naszej parafii) (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Batorego z blokami nr 11, 15 i 17 (2 ks.)

Piątek 5 stycznia
- godz. 15.00 ul. Sportowa (domy prywatne) i bloki 23 i 25 (3 ks).
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki blok nr 38D (1 ks.)

Sobota 6 styczeń
- godz.15.00 - ul. Gołębia, Ptasia, Chabrowa, Złotych Kłosów (2 ks.)
- godz.15.00 - ul. Pocztowa z blokiem (1 ks.)

Niedziela 7 stycznia
- godz.15.00 - ul. Wileńska (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja (domy prywatne)i od około godz. 16,30, ul. 3 Maja nr 40, (1 ks.)

Poniedziałek 8 stycznia
- godz.15.00 - ul. Armii Krajowej (domy prywatne)i część Krzywej od Armii Krajowej (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska (domy prywatne od ul. Sikorskiego i od mleczarni), ul. Najmoły, Pawłowskiej (2 ks.)

Wtorek 9 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Wyspiańskiego, Działkowa, Cmentarna i Orzeszkowej (domy prywatne) (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Malczewskiego i Chełmońskiego (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Moniuszki i Fałata (1 ks.)

Środa 10 stycznia
- godz.15.00 - ul . Piłsudskiego (2 ks.)
- godz.15.00 - ul. 11 Listopada z blokami (2 ks.)

Czwartek 11 stycznia
- godz. 15.00- ul. Lubiejewska bloki nr 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21Ei 21F (4 ks.)

Piątek 12 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Wyczółkowskiego, Sielska (należąca do naszej parafii) i Zwycięstwa (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Kossaka, Gerymskiego i Noakowskiego (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Korczaka i Sikorskiego (jeden ks. od miasta, drugi od torów) (2 ks.)

Sobota 13 stycznia
- godz. 9.00 - Stare Lubiejewo (4 ks.)

Niedziela 14 stycznia
- godz.15.00 - ul. Kilińskiego blok nr 2 (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Kilińskiego bloki nr 1 i 3 (1 ks.)

Poniedziałek 15 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki bloki nr 42, 42A, 42B i 42 E (3 ks.)

Wtorek 16 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Orzeszkowej bloki nr 7, 7A, 7B i 7C (3 ks.)

Wtorek 16 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Orzeszkowej bloki nr 7, 7A, 7B i 7C (3 ks.)

Środa 17 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Lipowa bloki nr 16 i 18 (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Kolarska bloki 21,21A, 21B, 25, (1 ks.)

Czwartek 18 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Warchalskiego bloki nr 2, 2A i 4 (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Warchalskiego blok nr 2B (1 ks.)

Piątek 19 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Szkolna z blokiem nr 13 (2 ks.)

Sobota 20 styczeń
- godz. 9.00 - ul. Rubinkowskiego, Duboisa (strona północna), ul. Rytla, Kwiatów Polskich, (2 ks.)
- godz. 9.00 - Lipowa (domy prywatne), Nowa, Sudoła i Widnichowska (domy prywatne) i Kolarska domy prywatne (1 ks.)

Niedziela 21 stycznia
- godz.15.00 - ul. Księżnej Anny Mazowieckiej bloki nr 2 i 4 (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki blok nr 20 (1 ks.)

Poniedziałek 22 stycznia
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja bloki 52A (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja blok nr 64 i 52 (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja blok nr 48 (1 ks.)

Wtorek 23 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki blok nr 46 (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Partyzantów bloki nr 3, 5, 7 i 9 (2 ks.)

Środa 24 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Ks. Sobotki blok nr 4 oraz 3 Maja bloki nr 5,7 i 9 (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja blok nr 48A (1 ks.)

Czwartek 25 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska bloki nr 2B i 2C (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska bloki nr 6, 6A (1 ks.)

Piątek 26 stycznia
- godz. 15.00 - blok nad Urzędem Skarbowym (1 ks.)
- godz. 15.00 - Widnichowska 1A (2 ks.)

Sobota 27 stycznia
- godz. 9.00 - ul. Dubois blok nr 6 i ul. Kościuszki (domy prywatne) (1 ks)
- godz. 9.00 - ul. Kościuszki blok nr 38B (2 ks.)

Niedziela 28 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Widnichowska bloki nr 5A, 7 i 9 (3 ks.)

Poniedziałek 29 stycznia
- godz.15.00 Widnichowska bloki nr 15, 19, 21, 20 i 24 (4 ks.)

Wtorek 30 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska bloki nr 8 (3 ks.)

Środa 31 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Widnichowska bloki nr 11,13 i 17 (2 ks.)
-godz. 15.00 ul. Widnichowska 20A, 23 (2 ks.)

Czwartek 1 lutego
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki bloki nr 48 i 50 (3 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Widnichowska blok nr 1 (1 ks.)

Piątek 2 lutego
- godz. 15.00 -- ul. Lubiejewska bloki nr 2, 2A i 2D (3 ks.)

Sobota 3 lutego
- godz. 9.00 - Stacja, ul. Stacyjna (należąca do naszej parafii), ul. Lubiejewska (przy Stacji),ul. Borowa, Wesoła, Wodna, Pasażerska, Torowa, Żale, Fabryczna (3 ks.)
- godz. 9.00 - ul. Widnichowska blok nr 3 (1 ks.)

Niedziela 4 lutego
- godz. 15.00 - ul. Armii Krajowej bloki nr 4, 6 i 6A (3 ks.)

Poniedziałek 5 lutego
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki blok nr 42C (2 ks.),
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki bloki nr 42D i 44 (2 ks.)

Wtorek 6 lutego
- godz. 15.00 - ul. Widnichowska bloki nr 3A i 5 (3 ks)
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki nr 19, 21, (1 ks.)

Środa 7 lutego
- godz.15.00 - ul. Lipowa bloki nr 2, 6, 8, 10, 12 i 14 (3 ks.)

Czwartek 8 lutego
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki nr 38, 38A (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki 38 C (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska blok nr 10 (nowy blok) (1 ks.)
REKLAMA


Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza

Czwartek - 28 grudnia
- Grabownica Stara i Dudy - 4 księży
Przebieg kolędy w Grabownicy Starej i Dudach, będzie taki sam, jak w ubiegłym roku.

Piątek - 29 grudnia
- Sielc 2 księży
- Rogóźnia 2 księży

Sobota - 30 grudnia
- Kuskowizna 2 księży
- Grabownica Nowa 2 księży

Wtorek - 2 stycznia
- ul. 3 Maja, bloki nr. 70; 72 i 74 - 2 księży
Przebieg kolędy będzie następujący: jeden ksiądz rozpocznie kolędę od bloku nr. 70 o godz. 16.00. Drugi ksiądz rozpocznie kolędę od bloku nr. 74 ale od godz. 16.30.
- ul. Brokowska - 2 księży

Środa - 3 stycznia
- ul. 3 Maja - domy prywatne i komunalne - 1 ksiądz.
- ul. Mieczkowskiego, i ul. 3 Maja bloki nr. 41, 45, 47, 49 - 1 ksiądz
- ul. Partyzantów - 2 księży
Porządek kolędy na tych ulicach będzie podobny, jak w latach ubiegłych

Czwartek - 4 stycznia
- ul. Broniewskiego, Krótka - 2 księży.
- ul. Fryczego i Łąkowa - 1 ksiądz.
- ul. Zwycięstwa, 18 PAL i Pogodna - 1 ksiądz

Piątek - 5 stycznia
- blok nr. 5 przy ul.Okrzei - 2 księży.
- ul. Staffa, Makuszyńskiego, Iwaszkiewicza, Borowskiego -1 ksiądz
- Kacpury i Sagaje - 1 ksiądz

Sobota -6 stycznia - Święto Trzech Króli
- ul. Okrzei, blok nr. 2 - 1 ksiądz
- blok nr. 5 przy ul. Prusa - 1 ksiądz

Niedziela - 7 stycznia
- ul. Iłłakowiczówny, Tuwima, Przybosia i Witkiewicza - 1 ksiądz.
- ul. Traugutta, Sosnowa, Kosynierów - 2 księży

Poniedziałek - 8 stycznia
- ul. Leśmiana, Lechonia, Tetmajera, Morcinka - 1 ksiądz
- ul. Trębickiego - blok nr.4 - 1 ksiądz
- Staszica, Parkowa, Kacza i Olszynowa - 2 księży

Wtorek - 9 stycznia
- ul. Sielska - numery nieparzyste, Jasna, Złota - 2 księży

W tym roku na tych ulicach porządek kolędy będzie podobny, jak w roku ubiegłym i będzie następujący: jeden ksiądz jak dotychczas rozpocznie kolędę od końca, drugi natomiast od miasta. Księża będą kolędować do spotkania.
- Pl. Waryńskiego - bloki nr. 20; 20A i 20B - 2 księży

Środa - 10 stycznia
- ul Okrzei, blok nr. 3 i 3A - 1 ksiądz
- ul Okrzei, blok nr. 3B i 3C - 1 ksiądz
- ul. Okrzei, blok nr. 5A - 1 ksiądz.
- ul. Okrzei, blok nr. 5 B - 1 ksiądz

Czwartek - 11 stycznia
- ul. Okrzei - domy prywatne i ul. Jagiellońska - 1 ksiądz.
- ul. Królowej Bony - 1 ksiądz
- ul. Ogrodowa i Mickiewicza - 2 księży

Piątek - 12 stycznia
- ul. Wojska Polskiego i Pileckiego - 1 ksiądz
- ul. Mieszka, M.C.Skłodowskiej i Świderskich - 1 ksiądz
- ul. M. Rodziewiczówny, M. Reja, A. Asnyka, Miła - 2 księży
Przebieg kolędy będzie podobny, jak w roku ubiegłym.

Sobota - 13 stycznia
- ul. Pasterska, Gosiewskiego i Dobra - 2 księży.
- Pl. Księżnej Anny Mazowieckiej Blok nr. 6 - 1 ksiądz.

Niedziela - 14 stycznia
- ul. Robotnicza i Miodowa - 1 ksiądz.
- ul. Klonowa i Żurawia - 1 ksiądz

Poniedziałek - 15.I
- ul. Leśna, Nałkowskiej, Polanka, Zaciszna, Gajowa, Iglasta - 3 księży
Na ulicy leśnej kolęda będzie według porządku ubiegłorocznego. Razem z ul. Leśną będą kolędowane również ulice nowo powstałe i przylegające bezpośrednio do ul. Leśnej.
- ul. M. Dąbrowskiej, Kolberga i Wyzwolenia - 1 ksiądz

Wtorek - 16.I.
- ul. Słoneczna, Okrężna i Przyjaźni - 2 księży.
- ul. Harcerska i Cicha - 2 księży
Przebieg kolędy na tych ulicach będzie podobny, jak w roku ubiegłym.

Środa - 17.I
- ul. 3 Maja blok nr.100 - 1 ksiądz
- ul. Gałczyńskiego, Kruczkowskiego, Gajcego, Przeskok, Słonimskiego, Jagodowa - 2 księży
W tym roku na tych ulicach porządek kolędy będzie podobny, jak i w roku ubiegłym i będzie następujący:jeden ksiądz jak dotychczas rozpocznie kolędę na ul. Gałczyńskiego, drugi natomiast na ul. Przeskok od strony ul leśnej. Księża będą kolędować do spotkania, prawdopodobnie na ul. Kruczkowskiego.
- ul. Okrzei - blok nr. 1 - 1 ksiądz

Czwartek - 18.I
- ul. Warszawska , Gęsia, Krucza, Bąkówka - 3 księży
Porządek kolędy podobny, jak w roku ubiegłym.
- ul. Poprzeczna, Zielona i Baczyńskiego - 1 ksiądz

Piątek - 19.I
- ul. 63 Roku, Langiewicza, ks. Brzózki - 3 księży
Porządek kolędy podobny, jak w roku ubiegłym.
- ul. Rataja - 1 ksiądz

Sobota - 20.I
- ul. Różańska - pierwsza część - od wiaduktu do Prefabetu, Wiśniowa, Owocowa, Grzybowa, Widna, Radosna, Błękitna, Łamana, Różana, Borowikowa - 3 księży
Przebieg kolędy będzie podobny, jak w roku ubiegłym. Kolęda na tej części ulicy Różańskiej rozpocznie się tradycyjnie od godz. 9.00.
- ul. Różańska - druga część - od miasta do wiaduktu, ul. Spacerowa, Parcelacyjna i Matejki - 2 księży
Przebieg kolędy będzie podobny, jak w roku ubiegłym. Kolęda na tej części ulicy Różańskiej rozpocznie się tradycyjnie od godz. 16.00.

Niedziela - 21.I
- ul. Tamkowa - 2 księży

Poniedziałek - 22.I
- ul. Prusa - 4 księży
Przebieg kolędy na ul. Prusa będzie podobny, jak i w roku ubiegłym.

Wtorek - 23.I
- ul. Malinowskiego - 1 ksiądz
- ul. Witosa - 1 ksiądz
Porządek kolędy będzie podobny, jak w roku ubiegłym. Księża rozpoczną kolędę na tych ulicach od strony ul. Pasterskiej.
- ul. Nocznickiego - 1 ksiądz
- ul. Mikołajczyka, Sztarka, Wróblewskiego, Stolarskiego - 1 ksiądz

Kolęda w mieście rozpoczyna się: w dni powszednie o godz. 16.00, w niedziele i święta o godz. 14.00.

Na wioskach kolędę rozpoczyna się o godz. 9.00. Parafia prosi sołtysów o przysyłanie pojazdów po księży na kolędę na godz. 8.30.

W czasie trwania kolędy interesanci będą załatwiani, rano do godz. 8.30, a po południu bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.

Parafia pw. Opatrzności Bożej

28 grudnia
- godz. 9.00 - BIEL, część I (od torów) - 2 ks.

29 grudnia
- godz. 18.00 - ul. Szpitalna - g. 18:00, ul. Prosta

30 grudnia
- godz. 9.00 - BIEL, część II - 2 ks.

2 stycznia
- Ugniewo (nowe) - ul. Ugniewska, Różana, Konwaliowa, Kasztanowa, Niezapominajki i Chabrowa - 2 ks. g. 15:30

3 stycznia
- ul. Sapiehy, Rocha Kowalskiego, Kiemliczów, Hajduczka, Skrzetuskiego i Ketlinga - 2 ks. g. 15:30

4 stycznia
- ul. Zagłoby - g. 16:00
- ul. Chopina - g. 16:00

5 stycznia
- UGNIEWO - ul. Szkolna, Bursztynowa i Słoneczna - 2 ks. g 15:30

8 stycznia
- ul. Gródźki, Echa Leśne, Morelowa i Mazowiecka - g. 15:30
- ul. Malinowa, Magnolii i Lawendowa, wraz z ul. Małkińską - n. parzyste od ul. Malinowej do apteki - g. 15:30

9 stycznia
- ul. Podstoczysko - 2 ks. g. 15:00

10 stycznia
- ul. Książęca - 2 ks. g. 16:00

11 stycznia
- ul. Kopernika i Dolna - 2 ks. g. 16:00

12 stycznia
- ul. Wiejska, Wysoka, Kochanowskiego, Kwiatowa i Jaśminowa - 2 ks. 16:00

13 stycznia
- UGNIEWO, ul. Mazowiecka n. parzyste, 2 ks. g. 9:00

15 stycznia
- ul. Dębowa i Akacjowa - g. 15:30
- ul. Wrzosowa, Jesionowa, Kalinowa, Bukowa, Brzozowa i Świerkowa - g. 15:30

16 stycznia
- ul. Małkińska - n. nieparzyste - 2 ks. g. 15:30

17 stycznia
- ul. Kolasińskiego, Harusewicza i Wieczorka - g. 15:30
- ul. Mystkowskiego i Skargi - g. 15:30

18 stycznia
- ul. Modra, g. 15:30
- ul. Śnieżna, Lazurowa, Zdrojowa, Poziomkowa i Konwaliowa - g. 15:30

19 stycznia
- ul. Billewiczówny i Wołodyjowskiego (domy prywatne) - 2 ks. 15:30

20 stycznia
- UGNIEWO, ul. Mazowiecka n. nieparz. i ul. Krótka - 2 ks. g. 9:00

22 stycznia
- ul. Małkińska - n. parzyste od miasta i od apteki - 2 ks. g. 15:30

23 stycznia
- ul. Taczanowskiego, Bałdygi i Radwańskiego - g. 15:30
- ul. Piłata, Plac Waryńskiego i ul. Targowa - g. 15:30

24 stycznia
- UGNIEWO - ul. Podmiejska - g. 15:30
- UGNIEWO - ul. Cicha i Pod Lasem - g. 15:30

25 stycznia
- Ugniewo, ul. Skały - g. 15:30; Ugniewo, ul. Leśna - g. 15:30

26 stycznia
- ul. Bielska, Cyprysowa, Cisowa, Modrzewiowa i Jodłowa - 15:30; ul. Bursztynowa - g. 15:30

27 stycznia
- UGNIEWO Pieńki - 2 ks. g. 9:00

29 stycznia
- ul. Wołodyjowskiego - bloki - 2 ks. g. 15:30

30 stycznia
- ul. Taczanowskiego - bloki przy szpitalu
- ul. Zawiszy - g. 16:00
- ul. Surowskiego - ok. g. 18:00

31 stycznia
- ul. Duboisa i Kasztanowa - 2 ks. g. 16:00
- Piaskowa - ok. 18:00

2 lutego
- ul. Wspólna - godz. 15:30

źródło zdj.http://www.sxc.hu/photo/600455

Zobacz również

Szopki bożonarodzeniowe w ostrowskich kościołach (zdjęcia)

25 grudnia 2017, Redakcja

Tradycyjnie ostrowskie parafie wspólnie z wiernymi przygotowały szopki bożonarodzeniowe. Zobacz zdjęcia z parafii w Ostrowi Mazowieckiej.

Świąteczne dekoracje w PSP w Nowej Osuchowej (zdjęcia)

25 grudnia 2017, PSP Nowa Osuchowa , red. MK

W PSP im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego w Nowej Osuchowej został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszą dekorację drzwi sali lekcyjnej.

Wspólne kolędowanie w starym kościele

25 grudnia 2017, MK

Do wspólnego śpiewania zaprasza Odnowa w Duchu Świętym.

Komentarze

Dodano: 1 stycznia 2018 15:31, (monia1560)

A gdzie ulica Lubiejewska?

 

Dodano: 10 stycznia 2018 18:00, (darek1971)

Pw. NMP chyba się już zakończyła, bo jest ostatni podany termin 9 stycznia

 

Dodano: 23 stycznia 2018 13:08, (dana1030)

Dlaczego nie ma dalszej kolendy w Kościele NMP.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]