MKS Małkinia. Honorowa porażka

Dodano: 11 maja 2005 07:50, Autor: Waldemar Konarzewski

W kolejnym meczu ligi okręgowej, zespół MKS-u Małkinia uległ liderowi rozgrywek Błękitnym Raciąż 0:2. Jednak postawa małkinian w Raciążu zasługuje na uznanie, bowiem nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i grała z liderem jak równy z równym. Gospodarze pierwsza bramkę zdobyli w 31 minucie. Potem do głosu doszli piłkarze MKS-u. Jednak z bardzo wielu sytuacji podbramkowych nie potrafili żadnej wykorzystać. Albo brakowało precyzji, albo na przeszkodzie stawał świetnie tego dnia broniący golkiper gospodarzy. Szczęście za to sprzyjało drużynie Błękitnych, którzy po kontrze w 88 minucie zdobyli drugiego gola.