Pierwszoklasiści pasowani na czytelników

Dodano: 17 lutego 2018 08:50, Autor: PSP Nowa Osuchowa , red. MK

Ten dzień był długo wyczekiwany przez pierwszaków z PSP w Nowej Osuchowej, którzy od dawna pragnęli korzystać z bibliotecznego zbioru książek.
6 lutego w Publicznej Szkole Podstawowej im. W. B. Jastrzębowskiego w Nowej Osuchowej uczniowie klasy I zostali uroczyście pasowani na czytelników.
REKLAMA


Baba Jaga przygotowała dla uczniów quiz złożony z zagadek i pytań. Za każdą poprawną odpowiedź wręczała dzieciom piernikowe ciasteczka. Klasa I zdała ten egzamin śpiewająco. Pani bibliotekarka mogła się przekonać, jak pięknie czytają najmłodsi uczniowie, którzy samodzielnie odczytali zasady korzystania z biblioteki i obchodzenia się z książkami.

Na zakończenie klasa I otrzymała dyplom czytelnika, który zawisł na honorowym miejscu w ich klasie. Uczniowie wypożyczyli również pierwsze książki.

źródło zdj. PSP Nowa Osuchowa

Zobacz również

Użytkowanie wieczyste. Wnioski o bonifikaty do 1 marca

16 lutego 2018, UM Ostrów Maz., red. MK

Zmienia się termin składania wniosków o bonifikatę od opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej.

Muzeum Dom Rodziny Pileckich poszukuje pracowników

15 lutego 2018, Muzeum Dom Rodziny Pileckich, red. MK

Muzeum - Dom Rodziny Pileckich poszukuje historyka oraz pracownika d/s promocji, wizerunku, wydawnictw i organizowania wystaw.

Policja poszukuje świadków

14 lutego 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Wszystkie osoby będą świadkiem opisanych zdarzeń proszone są o kontakt z ostrowską policją.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Studio makijażu i fotografii

ul. Broniewskiego 2/5 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Fotografia studyjna, plenerowa, chrzty, komunie, urodziny, portety, zdjęcia biznesowe, sesje świąteczne.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]