Nowa organizacja ruchu na moście kołowym w Wyszkowie

Dodano: 2 maja 2018 08:07, Autor: UM Wyszków, red. MK

Zmiany będą obowiązywać od 14 maja.
W związku z rozbudową mostu polegającą na budowie ciągu pieszo - rowerowego konieczne jest zamknięcie jednego pasa ruchu od 14 maja na moście drogowym przez rzekę Bug. Mostem będzie można tylko wyjechać z Wyszkowa w kierunku Lucynowa/Skuszewa/trasy S8. Ruch ten zostanie przeniesiony na przeciwległy pas ruchu (od strony kościoła św. Idziego). Zmiana pasa nastąpi przed mostem, za rondem Mieczkowskiego na wysokości ul. Berka Joselewicza. Ruch od strony Centrum Wyszkowa w kierunku Lucynowa/Łochowa/S8 będzie odbywał się normalnie, bez ograniczeń dotyczących pojazdów ciężarowych oraz wolnobieżnych.
REKLAMA


Wjazd do Wyszkowa od strony Lucynowa/Skuszewa/trasy S8 będzie możliwy tylko przez most północny (zjazd z trasy S8 przez węzeł "Wyszków Północ" w ul. Białostocką).

Wykonawca robót zapewni przejazd pojazdów wolnobieżnych (maszyny rolnicze, traktory) w kierunku Wyszkowa w godz. 7-18 w dni powszednie. W soboty przejazd pojazdów wolnobieżnych będzie możliwy w godz. 7-12. Na czas przejazdu pojazdów wolnobieżnych ruch zostanie tymczasowo wstrzymany, a samo przeprowadzenie pojazdu odbywać się będzie pod nadzorem osób kierujących ruchem oddelegowanych przez Wykonawcę robót. Podobne reguły jak w przypadku pojazdów wolnobieżnych będą obowiązywały dla wyszkowskiej komunikacji miejskiej.

1. Końcowy odcinek ulicy Latoszek pozostanie nadal zamknięty.
2. Całość zmian organizacji ruchu zostanie przedstawiona na tablicach informacyjnych ustawionych przed mostem oraz na drodze S8 (od 10.05).
3. Wykonawca przypomina uczestnikom ruchu drogowego o przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń prędkości oraz uważne kierowanie się tymczasowym oznakowaniem wykonanym w kolorze żółtym.
4. Na czas wprowadzania oraz wycofywania tymczasowej organizacji ruchu zakłada się czasowe wstrzymania ruchu w jednym lub w obu kierunkach.
5. W związku z tym, że ruch odbywać się będzie jednym pasem ruchu nie jest możliwy przejazd pojazdów szerszych niż jeden pas ruchu (ok.3m).
6. Wykonawca zastrzega możliwe krótkotrwałe wstrzymanie ruchu na moście w czasie wykonywania prac budowlanych.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do czasu zakończenia robót budowlanych tj. III kwartału 2018 r.


Źródło zdj. KPP Wyszków

Zobacz również

Katarzyna Żak w Letnim Ogrodzie MBP

2 maja 2018, MK

Miejska Bibliotek zaprasza na kolejny koncert.

Zwiększony ruch aut na ostrowskich ulicach. Policja apeluje o ostrożność

30 kwietnia 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Przed rozpoczynającym się majowym weekendem na ostrowskich drogach/ulicach panuje wzmożony ruch aut.

Maturzyści pożegnali mury Rubinka (zdjęcia)

29 kwietnia 2018, MK

27 kwietnia klasy maturalne uroczyście zakończyły naukę w ZS Nr 1.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Maciejowa Chata

Stare Lubiejewo, ul. Łomżyńska 3
07-300 Ostrów Mazowiecka

SALA BANKIETOWA - NOCLEGI - ZAJAZD - BAR 24H

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP II

Salon Orange

ul. Kilińskiego 1/6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]