MKS Małkinia. Jeszcze wiele niewiadomych.

Dodano: 4 czerwca 2005 10:53, Autor: Waldemar Konarzewski

W kolejnym meczu ligi okręgowej, małkinianie przegrali w Chorzelach 0:1. Dla Orzyca była to bardzo ważna wygrana, która być może pomoże im w utrzymaniu się w lidze. Podobnie jak na dole tak i na górze tabeli trwa ostra walka o premiowane miejsca awansem do Mazowieckiej Ligi Seniorów (V liga). Na dziś bezpośrednio awansuje Wkra Żuromin, która dość szczęśliwie wygrała ostatni mecz 3:2 w Glinojecku, przegrywając do przerwy 0-2. Podobno gospodarze dostali po przerwie mocnej zadyszki, a gościom nagle wszystko zaczęło wychodzić. Jednak kto wywalczy bezpośredni awans zdecyduje mecz w najbliższej kolejce pomiędzy wspomnianą Wkrą i Błękitnymi Raciąż. Gościom wystarczy remis, natomiast gospodarze musza wygrać.

Regulamin:
Awansuje bezpośrednio pierwszy zespół. Drugi w tabeli, zagra w meczach barażowych. Spadać będzie przynajmniej ostatnia drużyna z ligi (inna liczba spadających drużyn, uzależniona jest spadkowiczów z MLS-u. Na dzień dzisiejszy z LO spadają co najmniej dwa zespoły).