Ligowy rywal za mocny (wideo)

Dodano: 22 lipca 2018 09:28, Autor: Tomasz Krupa

Ostrovia wysoko uległa KS CK Troszyn.
W drugim spotkaniu kontrolnym drużyna prowadzona przez trenera Pawła Kowalczyka uległa ligowemu rywalowi drużynie KS CK Troszyn 4-1.

Już od samego początku spotkania drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę na boisku i to on dyrygowali tępo gry w tym meczu. W pierwszej połowie spotkania padły dwie bramki i obie były łupem piłkarzy z Troszyna.

Druga połowa to kolejne trzy gole, dwa dla gospodarzy i jedno trafienie honorowe Ostrovi Ostrów Mazowiecka. Gola w ostatnich minutach spotkania zdobył Ernest Augustyniak.

KS CK Troszyn - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-1 (2-0)
Śnietka 17', D. Wargulewski 28', K. Dzwonkowski 46', Kuliś 65' - Augustyniak 84'

Ostrovia: Romanik - K. Małkiński, K. Barzał, K. Wątróbski, E. Barzał, J. Małkiński, R. Wilczewski, Sz. Wątróbski, Lipski, Rogalski, Kopacz oraz Żabik, Bednarczyk, Augustyniak, Wasil, Krakowiak