Wjechał w Toyotę. Dostał mandat

Dodano: 24 lipca 2018 14:51, Autor: KPP Ostrów Maz., red. MK

Do zdarzenia doszło na ulicy Trębickiego.
REKLAMA

14 lipca po godz. 7:00 na ul. Trębickiego kierujący Manem 63-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego skręcając w lewo, uderzył w unieruchomioną Toyotę należącą do 37-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Kierujący był trzeźwy, nie odniósł obrażeń, został ukarany mandatem.

Źródło zdj. MSW

Zobacz również

Zasnął za kierownicą i uderzył w kię

24 lipca 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Do zderzenia doszło w Broku.

Zakończył podróż w rowie (zdjęcia)

24 lipca 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń.

Pożar przedszkola w Andrzejewie (zdjęcia)

24 lipca 2018, UG Andrzejewo, red. MK

W dniu 22.07.2018 r. odbyły się I manewry strażackie zorganizowane przez Wójta Gminy Andrzejewo - Michała Rutkowskiego.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]