Ostrowscy policjanci kontrolują dzikie kąpieliska (zdjęcia)

Dodano: 26 lipca 2018 08:09, Autor: KPP Ostrów Maz., red. MK

Ostrowscy policjanci dbają o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu podczas wakacji, kontrolując dzikie kąpieliska.
Wysoka temperatura zachęca do kąpieli, pamiętajmy jednak o naszym bezpieczeństwie. W trosce o własne zdrowie i życie wybierajmy miejsca strzeżone przez ratownika. Kąpiel w miejscu objętym zakazem może skończyć się utratą zdrowia a nawet życia.
REKLAMA


Ostrowscy policjanci dbając o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu w poniedziałek wspólnie z Państwową Strażą Rybacką z Małkini Górnej skontrolowali zbiorniki wodne. Podczas działań sprawdzili Przyborowie, Kępiste Borowe, Orło oraz Nienałty-Szymany.

Funkcjonariusze zwracali uwagę na osoby nieprzestrzegające zakazu kąpieli. W wyniku działań funkcjonariusze pouczyli 6 osób, ponadto z 15 osobami przeprowadzili rozmowy na temat niebezpieczeństwa kąpieli w miejscach objętych zakazem.

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Źródło zdj. KPP Ostrów Maz.

Zobacz również

Zdewastowali BMW. Policja szuka świadków

25 lipca 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Ostrowska policja szuka świadków zniszczenia auta.

16-latek bez uprawnień uciekał skuterem przed policjantami

25 lipca 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 16-latka. Teraz nastolatkiem zajmie się sąd rodzinny.

Trwa nabór do batalionu lekkiej piechoty w Komorowie (zdjęcia)

24 lipca 2018, 5. Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej, red. MK

W Komorowie działalność swoją rozpoczął batalion lekkiej piechoty (blp), który wchodzi w skład 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Komentarze

Dodano: 26 lipca 2018 11:54, Mikrus (ew2205)

Wakacje, dzieci nie maja co robić, a MOSioR łącznie z basenem zamknięty. Czy remonty i konserwacje nie powinny być w miesiącach kiedy chodza do szkoły? Wtedy mają dni zajęte.

 

Dodano: 26 lipca 2018 21:44, (pioter821)

Czemu nie pojadą w niedzielę albo w sobotę jak jest tłum ludzi tylko w poniedziałek jak nikogo nie ma.
Czy służby boją się wyjść do tłumu?

 

Dodano: 27 lipca 2018 10:47, (obywatel15)

Pioter821, to jest bardzo proste. Otóż, wzorem sztuki walki bez walki opracowali sobie swoistą sztukę pracy bez pracy, i w niej się doskonalą. Taka sztuka unikania kontaktu i konfliktów z ewentualnymi sprawcami wykroczeń, sztuka unikania trudnych i skomplikowanych (w ich mniemaniu) sytuacji. Oni są pracują, starają się, a że potencjalnych sprawców nie ma, nie widać, no to nie ich wina. I statystycznie jest dobrze, ba jest bardzo dobrze. Dlatego właśnie "działają" w poniedziałek, jak nikogo nie ma, a nie w niedzielę jak jest tłum. Na tej samej zasadzie w Ostrowi, po godzinie 20- tej, na głównej ulicy miasta nie zobaczysz i nie uświadczysz patrolu policji. Nie ma, i już! W dzień może, ale trzeba się bardzo starać. Po prostu sztuka pracy bez pracy w akcji, ot i cała tajemnica.
A najciekawsze jest to, że chociaż z upodobaniem realizują sztukę pracy bez pracy, to bardzo dużo, duża piszą, w tych swoich "kajecikach". Ustaną sobie gdzieś tam, w zacisznym miejscu, siedzą i piszą, piszą... Bardzo ciekawe, o czym i co tak piszą, jak niewiele (a właściwie to nic) nie robią? 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Usługi Koparkowe Artur Litewiak

ul. Różańska 173
07-300 Ostrów Mazowiecka

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

NEW YORK CITY PIZZA

ul. Zambrowska 106
07-300 Ostrów Mazowiecka

New York Bistro zmieniło się w New York City Pizza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]