Stanisław Tym obchodził urodziny w Małkini (zdjęcia)

Dodano: 30 lipca 2018 07:14, Autor: UG Małkinia Górna, red. MK

Honorowy Obywatel Małkini Górnej obchodził w tym roku 81 urodziny.
We wtorek 17 lipca 2018 roku w Urzędzie w Małkini Górnej gościł Stanisław Tym. Tego dnia obchodził swoje 81 urodziny, ale dla mieszkańców gminy, była to trzecia tego typu wizyta w związku z czym żartobliwie mówiono, że to również jego trzecie urodziny w Małkini.
REKLAMA


Podczas spotkania wójt Bożena Kordek złożyła jubilatowi serdeczne życzenia zarówno w imieniu własnym, jak i mieszkańców gminy. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia jubilat otrzymał portret wykonany przez mieszkańca gminy, pamiątkowy dyplom z napisem "Wielka Polska zaczyna się w Małkini" oraz pamiątkę od Grupy Motocyklowej Stajnia. Specjalnie na tę okazję została przygotowana prezentacja multimedialna, w której nie tylko znalazła się cząstka historii z życia jubilata, ale i gorące życzenia od jego przyjaciół z wielkiego świata, którzy tego dnia z powodu licznych obowiązków służbowych nie mogli razem z nim świętować. Życzenia od Kayah, Krystyny Czubówny, Roberta Górskiego, Jerzego Baczyńskiego, Marka Niedźwieckiego, Urszuli Dudziak, Henryka Sawki oraz Krystyny Jandy zawarte w prezentacji bardzo jubilata wzruszyły.

Zorganizowane spotkanie było wspaniałą okazją nie tylko do odwiedzenia przyjaciół z Małkini, ale również stanowiło swoisty powrót do miejsca narodzin. Stanisław Tym zawsze z dumą podkreśla, że przyszedł na świat w Małkini. Tego wyjątkowego dnia w dniu swoich 81 urodzin również powrócił do miejsca swoich narodzin, do Małkini Małej - Przewóz. Choć dom pana Stanisława od lat nie istnieje, a ziemia ta już dawno zmieniła właścicieli, w dalszym ciągu dzięki uprzejmości mieszkających tam ludzi, Stanisław Tym może odwiedzać miejsce, gdzie przyszedł na świat.

Stanisław Tym to bezsprzecznie człowiek o wielu talentach o czym mogli przekonać się uczestnicy urodzinowego spotkania. Niebanalne poczucie humoru oraz opowieści z życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego całkowicie pochłonęły słuchaczy. Trudno było rozstać się z tak wyjątkowym gościem.

- Żałujemy, że Pan Stanisław Tym nie może odwiedzać nas częściej, jednak ze względu na liczne zobowiązania służbowe, dziękujemy, że znalazł dla "małkiniaków" odrobinę tak cennego czasu. Wizyta Pana Stanisława w Małkini to kolejna karta w biografii artysty, ale także cząstka historii gminy Małkinia Górna - mówią uczestnicy spotkania. - Raz jeszcze życzymy 100 lat Panie Stanisławie, niech poczucie humoru i przyjaciele nigdy Pana nie opuszczają! - dodają.


Zobacz również

150 wypożyczeń skuterów w ciągu 3 dni

30 lipca 2018, UM Ostrów Maz., red. MK

Pierwszych kilka dni od uruchomienia projektu wypożyczania skuterów elektrycznych pokazuje, że mieszkańcom pomysł się podoba.

KP w Małkini Górnej poszukuje świadków zdarzeń

27 lipca 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami powyższych zdarzeń, proszone są o kontakt z policją.

Ogłoszono kolejny przetarg na ścieżki rowerowe

27 lipca 2018, UM Ostrów Maz., red. MK

To już szósty przetarg na wykonanie ciągów pieszo - rowerowych.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]