Dwa zwycięstwa!

Dodano: 8 września 2018 07:50, Autor: Tomasz Krupa

Dobry tydzień żółto-zielonych.
W ostatnim spotkaniu ligowym drużyna prowadzona przez trenera Pawła Kowalczyka podejmowała na własnym obiekcie piłkarzy Wkry Bieżuń.

Spotkanie świetnie rozpoczęli ostrowscy piłkarze, którzy już po 10 minutach prowadzili za sprawą Michała Zawistowskiego (przyp. red. najnowszy nabytek "Kaesiaków").

Tuż przed końcem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się kolejny gracz z Ostrowi. Bramkę do szatni zdobył Kamil Małkiński.

Po zmianie stron goście ruszyli do odrabiania strat, a ostrowscy piłkarze nastawili się na grę z kontry. Czego efektem była trzecia w tym dniu bramka dla drużyny trenera Kowalczyka. Autorem tego gola był Adrian Romanik.

Dzięki tej wygranej nasz zespół po V kolejkach LO zajmuję 4 pozycję w tabeli.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wkra Bieżuń 3-0 (2-0)
Bramki:
M. Zawistowski 10', K. Małkiński 45', A. Romanik 85'

Gramy dalej w Pucharze

W środę piłkarze KS Ostrovi rywalizowali natomiast w Okręgowym Pucharze Polski. Spotkanie przeciwko drużynie Pełty Karniewo zakończyło się bramkowym remisem 2-2 (przyp. red. D. Kopacz, K. Małkiński).

Losy spotkania dopiero zostały rozstrzygnięte w rzutach karnych, w których lepsi okazali się gracze z Ostrowi Mazowieckiej i to nasza drużyna awansowała do kolejnej runy Pucharu Polski.

Pełta Karniewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-2 k. 3-4