Gramy dalej!

Dodano: 29 września 2018 08:08, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni grają dalej.
W środę piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka udali się do Andrzejewa, by tam w ramach kolejnej rundy Pucharu Polski rywalizować z miejscowym GKS-em.
REKLAMA



Spotkanie idealnie potoczyło się po myśli trenera Pawła Kowalczyka, gdyż żółto-zieloni wygrali ten mecz 3-1. Bramki dla "Keasiaków" strzelili: Michał Zawistowski, Daniel Lipski, Adrian Romanik.

Gospodarzy stać było jedynie na bramkę honorową w tym spotkaniu.

Dzięki tej wygranej ostrowski zespół awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski, w której zmierzy się 3 października z Koroną Ostrołęka.

GKS Andrzejewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-3
Bramki:
D. Kraszewski 35' - M. Zawistowski 9', D. Lipski 51', A. Romanik 90'

Zobacz również

Strzelanina Ostrovi

23 września 2018, Tomasz Krupa

W dwóch meczach grad goli!

Ciach na pięć!

23 września 2018, Tomasz Krupa

Eks-kaesiak znowu strzela.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]