Miasto otrzymało ponad 2 miliony dofinansowania na budowę 3 ulic

Dodano: 19 grudnia 2018 07:57, Autor: UM Ostrów Maz./Wydział Rozwoju Gospodarczego, red. MK

Miasto otrzymało ponad dwa miliony złotych dofinansowania na rozbudowę ulicy Modrej, odcinka ulicy Bielskiej oraz ulicy Cyprysowej.
Miasto Ostrów Mazowiecka otrzymało dofinansowanie w kwocie 2.120.678,00 złotych na realizację projektu "Rozbudowa ulicy Modrej, odcinka ulicy Bielskiej oraz ulicy Cyprysowej w Ostrowi Mazowieckiej". Zadanie będzie realizowane w 2019 roku w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019, ze środków Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.
REKLAMA


Ulice, o których mowa zlokalizowane są w południowo-wschodniej części miasta. Obecnie są to drogi gruntowe o długości 853 m, które już w przyszłym roku zyskają nową nawierzchnię. Dodatkowo na ul. Bielskiej wybudowane zostaną chodniki, ciągi pieszo-rowerowe oraz skrzyżowania z takimi ulicami jak Śnieżna, Lazurowa (2 skrzyżowania), Jodłowa, Poziomkowa, Cisowa. W ramach zadania wykonane zostaną zjazdy, kanalizacja deszczowa oraz dodatkowe elementy poprawiające organizację ruchu.

Jest to kolejna inwestycja, po Bielskiej, Bursztynowej i Szpitalnej, na którą miasto otrzymało dofinansowanie z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.


Źródło zdj. www.google.com/maps

Zobacz również

9 kolizji w weekend

17 grudnia 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Podczas minionego weekendu na terenie powiatu ostrowskiego doszło do 9 kolizji drogowych, uczestnicy nie odnieśli obrażeń.

Ostrowianie mogli zrobić świąteczne zakupy (zdjęcia)

17 grudnia 2018, Miłosz Magrzyk

Na Jarmarku Świątecznym każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Małkińscy policjanci szukają świadków

16 grudnia 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Świadkowie zdarzenia oraz osoby mogące mieć wiedzę na temat opisanych zdarzeń proszone są o kontakt z policją.

Komentarze

Dodano: 21 grudnia 2018 19:35, (belzebub74)

Proszę nowe ulice można remontować, a ulica Wołodyjowskiego z racji tego, że jest jedną z najstarszych ulic miasta widocznie nie zasługuje na przebudowę. Zapraszam Włodarzy tego miasta na hardkorową przejażdżkę po ulicy Wołodyjowskiego. Z tego co widać to gospodarz tego miasta zainteresowy jest stawianiem kolejnego muzeum, a nie remontowanie ulic. Gospodarz chodzi chodnikami a plebs po błocie.


 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Janpol Hurtownia Owoców i Warzyw Albert Owsiewski

ul. Armii Krajowej 26
07-300 Ostrów Mazowiecka

ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

INVEST DOM Partner Handlowy OKNOPLAST

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]